شرکت EA از تاریخ معرفی نسخه جدید سری Battlefield به‌طور رسمی رونمایی کرد!

فاصله زیادی تا رونمایی از این بازی نداریم

بالاخره امروز بخشی از خواسته‌های طرفداران بازی Battlefield و دنیای بازی‌های ویدیویی جواب داده شده و EA از زمان رونمایی رسمی نسخه جدید بازی Battlefield رونمایی کرد.

شرکت EA به‌وسیله ویدیویی که مشاهده کرد، از زمان رونمایی بازی جدید و بسیار مورد انتظار خود رونمایی کرد. همانطور که پیش‌تر در اخبار افشا شده اشاره شده بود، این نسخه از سری Battlefield بدون هیچگونه پیشوند یا پسوند و تنها با نام Battlefield منتشر شده و لوگوی به‌نمایش درآمده دقیقا برابر با لوگویی‌ست که در تریلر افشا شده استفاده شده بود. همچنین باید اشاره داشت که ویدیو افشا شده و البته لوگوی مشاهده شده در تریلر رسمی این بازی نشان از حضور این اثر در آینده نزدیک را دارند. ما در این ویدیو شاهد تاریخ ۹ ژوئن و ساعت ۷ صبح به وقت لس آنجلس، برابر با ۱۹ خرداد و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران هستیم.

ما طی ماه می شاهد بودیم که EA از چگونگی استفاده از تکنولوژی خود برای ارائه عنوانی درخور کنسول‌های نسل نهمی سخن گفت، بااین حال طبق گزارشات منتشر شده این عنوان برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ نیز منتشر خواهد شد.

از این نکته نباید غافل شد که شرکت EA طی ماه نوامبر سال پیشین میلادی از تمرکز نسخه جدید سری Battlefield بر کنسول‌های نسل نهم به‌منظور القای دیدی واقعی از نسل جدید در این فرنچایز سخن گفت و این درحالی بود که طی ماه آوریل سال جاری با اطلاعاتی تازه از جمله مقیاس بزرگ بازی و نبردهای عظیم با کاربران بیشتر و جنگی شلوغ‌تر از گذشته روبه‌رو شدیم که تمامی این‌ها به‌لطف قدرت تکنولوژی نسل جدید و رایانه‌های شخصی امروزی قابل اجرا هستند.

شکی نیست که طی هشت روز باقی مانده تا رونمایی رسمی از این بازی ما شاهد انبوهی از اخبار و شایعات تازه خواهیم بود که قطعا به تمامی آن‌ها خواهیم پرداخت. حال که از صحت تریلر افشا شده مطمئن هستیم، شما چه انتظاراتی از بازی Battlefield دارید؟ نظرات و خواسته‌های خود از این بازی را با ما به‌اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا