الکترونیک آرتز به کاربران قول بازی Battlefield رایگان داد!

حرکتی دوست داشتنی از شرکتی خسیس

احتمال انتشار بازی رایگان از سری Battlefield

رئیس شرکت الکترونیک آرتز از آینده‌ای خبر می‌دهد که حتی تصورش تا سال گذشته برای ما سخت بود. او قول عنوانی رایگان از سری Battlefield را به ما داد!

درحالی که به انتشار بازی Battlefield 2042 نزدیک‌تر می‌شویم، شرکت الکترونیک آرتز به دنبال راه‌های جدید به‌منظور جذب هرچه بیشتر کاربران بوده که البته به مذاق بسیاری از طرفداران نیز خوش آمده‌اند. طبق گزارش اخیر وبسایت VG247 طی مصاحبه با سرمایه گذاران این شرکت بزرگ پس از گزارش مالی سه ماهه ابتدایی سال مالی ۲۰۲۲، آن‌ها خبر از اتفاقاتی بزرگ و جذاب دادند که می‌تواند سری بتلفیلد را بیش از هر دوره دیگری به اوج برساند.

طی این مصاحبه، در این رابطه پرسیده شد که آیا الکترونیک آرتز قصد دارد به روال سابق عرضه عناوین بتلفیلد بازگردد و مانند گذشته یک سال درمیان بازی عرضه کند یا خیر و در پاسخ اندرو ویلسون (Andrew Wilson) اشاره داشت که چنین چیزی به موقعیت شرکت بستگی دارد. طی سال‌های اخیر شاهد بودید که بتلفیلد بدون هیچ روال خاصی بازی‌های خود را با فاصله دو و سه ساله عرضه کرده است. البته در این میان شرکت الکترونیک آرتز چندین نسخه از سری Star Wars را برای پر کردن جای خالی سری Battlefield منتشر کرد.

آقای ویلسون در ادامه اشاره داشت که بازی Battlefield 2042 با عناوین گذشته متفاوت بوده و الکترونیک آرتز آن را به چشم یک سرویس لایو نگاه کرده و به شیوه‌هایی متفاوت در این بازی سرمایه گذاری کرده است. ویلسون در ادامه گفت:

من فکر می‌کنم که شما باید بتلفیلد را به شکل یک سرویس ببینید. کاری که ما برای عرضه این بازی انجام می‌دهیم کاملا انقلابی و نوآورانه بوده و تمام دانش خود را در بخش All-Out Warfare و گیم‌پلی آن پیاده ساخته‌ایم. به علاوه شما بدون شک مشاهده کرده‌اید که ما از Battlefield Portal رونمایی کردیم که به بازیکنان اجازه داده محتوای دست ساز خود را وارد بازی کنند که باعث درگیری هرچه بیشتر بازیکنان با بازی ما می‌شود.

ویلسون در ادامه اشاره داشت که درکنار حالت All-Out Warfare و Battlefield Portal باید بخش Hazard Zone که هنوز به‌طور کامل معرفی نشده را نیز افزود. شرکت الکترونیک آرتز امید دارد که بازیکنان برای مدتی بسیار طولانی در این بازی حضور داشته و از آن لذت ببرند. ویلسون همچنین اشاره داشت که آن‌ها وارد بخش‌هایی که پیش‌تر از آن‌ها پرهیز می‌کرده‌اند نیز خواهند شد که شامل بازی رایگان و نسخه گوشی‌های همراه این بازی می‌شود. البته ناگفته نماند، اولین مرتبه‌ای نیست که با قول بخش‌های رایگان بازی Battlefield از طرف الکترونیک آرتز روبه‌رو می‌شویم. ما پیش از رونمایی رسمی از بازی Battlefield 2042 با همه پرسی از طرف الکترونیک آرتز روبه‌رو شدیم که از طرفداران درباره بازی رایگان، بتل پس و چندین بخش دیگر در بازی‌ها پرسش‌هایی به عمل آورده بود. ویلسون در ادامه افزود:

شما باید درک کنید که چنین چیزهایی آینده یک سرویس لایو که در این مورد عنوان Battlefield 2042 است را ثبات بخشیده که شامل نسخه گوشی‌های همراه بازی درکنار محتوایی رایگان که در آینده با آن‌ها آشنا خواهیم شد می‌شود و کلیت عرضه محتوای متفاوت را تغییر می‌دهد. پس باید گفت زمانی که فکرش را می‌کنیم، انتشار عنوان جدید به‌صورت یک سال درمیان بسیار منطقی بوده و ما به‌صورت ۳۶۵ روزه برای عرضه تجربه‌ای بهتر از بازی در پلتفرم‌های مختلف تلاش می‌کنیم.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر سال ۲۰۲۱، برابر با ۳۰ مهرماه سال ۱۴۰۰ برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سرس اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما چه فکری می‌کنید؟ فکر می‌کنید الکترونیک آرتز روزی روزگاری عنوانی کاملا رایگان از سری Battlefield عرضه می‌کند؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا