#مهسا_امینی

سرویس EA Access برای پلی استیشن 4 به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت

انتظار به پایان رسید!

سرویس EA Access برای پلی استیشن 4 به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت aiazam ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
سرویس EA Access برای پلی‌استیشن 4

بعد از مدت‌ها انتظار سرانجام بازیکنان کنسول بازی پرطرفدار کمپانی سونی به سرویس EA Access برای پلی‌استیشن 4 دسترسی خواهند داشت و از امکانات بی‌شمار آن بهره‌مند خواهند شد.

کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) نامی شناخته شده در صنعت بازی است و انتشار سرویس EA Access برای پلی‌استیشن 4   موفقیتی دیگر برای این غول بزرگ بازی‌سازی به حساب می‌آید. این سرویس بعد از مدت‌ها انتظار در بامداد پنج‌شنبه (ساعت 5 عصر بیست و چهارم ماه جولای به وقت ساحل شرقی آمریکا) روی کنسول بازی پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار خواهد گرفت. آغاز به کار این سرویس بر روی کنسول بازی ایکس‌باکس وان به سال ۲۰۱۴ میلادی باز می‌گردد.

در ابتدا کمپانی سونی (Sony) اجازه‌ی انتشار این سرویس را روی کنسول بازی خود نمی‌داد، ولی بعد از مدتی این کمپانی نظر خود را تغییر داد. نسخه‌ای از سرویس EA Access تحت عنوان Origin Access در حال حاضر روی رایانه‌های شخصی در دسترس است، این امکان به صورت مستقل بر روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 هم قابل دسترس است.

حق اشتراک این سرویس به صورت ماهیانه پنج و به صورت سالیانه سی دلار آمریکا خواهد بود. با داشتن حق اشتراک آن بازیکنان به بازی‌های پرطرفدار و مشهور کمپانی الکترونیک آرتز هم‌چون Titanfall 2 ،Madden NFL 19و Battlefield V در کنار تعداد زیادی بازی دیگر به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت.

از طرفی دیگر با عضویت در این سرویس، بازیکنان از ده درصد تخفیف روی تمام نسخه‌های دیجیتالی بازی‌‌ها و دیگر محصولات این کمپانی بزرگ برخوردار خواهند بود. برای مثال به یک بازی شصت دلاری با در اختیار داشتن حق عضویت این سرویس تنها  با پرداخت پنجاه و چهار دلار می‌توان دسترسی داشت.

علاوه بر این سرویس EA Access این امکان را برای بازیکنان فراهم می‌کند که ده ساعت پیش از انتشار رسمی بازی‌های کمپانی آن‌ها را تجربه کنند. برای مثال بازیکنان دارای حق عضویت این سرویس به بازی Madden NFL 20 در تاریخ سوم مرداد ماه (بیست و پنجم ماه جولای) و پیش از انتشار رسمی آن دسترسی خواهند داشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا