انتشار بسته‌ی الحاقی جدید Dying Light به تاخیر افتاد

دنیای جدید، ترس‌های جدید

بسته‌ی الحاقی جدید Dying Light

استودیوی تکلند (Techland) اعلام کرد تاریخ عرضه‌‌ی بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light که Hellraid نام دارد، به دلیل پیاده‌سازی نظرات کاربران نسخه‌ی بتا، با تاخیر همراه خواهد بود.

مدتی پیش استودیوی تکلند با انتشار تریلری ترسناک، از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dying Light خبر داد و مدتی بعد هم تاریخ عرضه‌ی آن را اعلام کرد. این بسته‌ی الحاقی که Hellraid نام دارد، دشمنان و چالش‌های تازه‌ای را در مقابل بازکنان قرار می‌دهد. Hellraid در ابتدا یک بازی کامل و جداگانه بود اما به دلایلی شرکت بازی‌سازی تکلند این پروژه را در سال ۲۰۱۵ لغو کرد و مدتی بعد هم آن را کنار گذاشت.

در ابتدا قرار بود بسته‌ی الحاقی جدید Dying Light در هفته‌ی جاری عرضه شود اما استودیوی تکلند می‌گوید تصمیم دارد از بازخوردهای نسخه‌ی بتا استفاده کند و این DLC را بهبود بخشد. طبق اطلاعاتی که این استودیوی بازی‌سازی منتشر کرده، Hellraid در ۲۴ مرداد امسال (مصادف با ۱۴ آگوست سال جاری میلادی) برای بازیکنان Dying Light منتشر می‌شود. این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۱۳ آگوست مصادف با ۲۳ مرداد ماه سال جاری در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد.

Hellraid یک ماشین آرکیدی است که بازیکنان با استفاده از آن وارد دنیای جدیدی می‌شوند و ترس تازه‌ای را در دنیای زامبی محور Dying Light تجربه می‌کنند. همچنین، دشمنان و چالش‌های جدیدی برای کاربران در نظر گرفته شده و آن‌ها قادر هستند به تنهایی با این هیجان روبه‌رو شوند یا دوستان خود را هم با خود همراه کنند. تکلند در مصاحبه‌ی اخیر خود گفته قصد دارد دنیای جدیدی را به واسطه‌ی Dying Light خلق کند. از طرفی دیگر، توسعه‌دهندگان می‌گویند به پیشرفت Dying Light ادامه می‌دهند.

بازی Dying Light توسط استودیوی لهستانی تکلند ساخته شده و شرکت برادران وارنر وظیفه‌ی انتشار آن‌ را برعهده داشته است. این بازی زامبی محور جهان‌باز در سال ۱۳۹۳ منتشر شد و توانست طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند.

DLC جدید Hellraid در تاریخ ۱۳ آگوست برای رایانه‌های شخصی و در ۱۴ آگوست برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. قیمت این بسته‌ی الحاقی ۱۰ دلار خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا