اولین بسته الحاقی رایگان بازی Dying Light 2 منتشر شد

برای یک سامورایی، همه جا ژاپن است!

اولین بسته الحاقی رایگان بازی Dying Light 2

پس از رویارویی با چندین تاخیر، بازی Dying Light 2 در اوایل ماه جاری میلادی به انتشار رسید و توانست در کنار نظرات مثبت منتقدین، کاربران را نیز راضی نگه داشته و فروشی عالی داشته باشد. با این حال این بازی مشکلات بسیاری داشته و تک‌لند به تازگی به‌رورزسانی برای رفع آن‌ها عرضه کرده است.

خوشبختانه استودیو تک‌لند (Techland) از آن دست استودیوهایی است که پشتیبانی بسیار خوبی داشته و پس از شناسایی مشکلات به سرعت شروع به ارائه به‌روزرسانی و رفع آن‌ها می‌کند و بازی Dying Light 2‌ نیز از باگ‌های بسیاری رنج می‌برد. این بازی در حقیقت یک بازی سرویس محور است و از همین رو باید انتظار انتشار به‌روزرسانی‌های متوالی را داشته باشیم. ما در کنار رفع بسیاری از باگ‌ها، شاهد عرضه محتوای رایگان نیز خواهیم بود. از جمله این محتوای رایگان می‌توان به تزئیات نقش‌های Authority و Peacekeeper اشاره داشت که از همین حالا در دسترس کاربران قرار گرفته و می‌توان پوشش ایدن را به لطف این محتوا تغییر داد. تک‌لند همچنین اعلام کرد که کاربران باید منتظر انتشار محتوای جدید نیز باشند. البته به دست آوردن آن‌ها آسان نبوده و باید برخی چالش‌ها را به منظور آزاد سازی این محتوا پشت سر گذاشت.

با توجه به توییت منتشر شده در صفحه اختصاصی بازی Dying Light 2، محتوای بسته رایگان Ronin شما را در قالب یک رونین در دنیای مردگان قرار داده تا زامبی‌های ویلادور را از پا درآورید. لازم به ذکر است که محتوای این بسته در سه بخش مجزا انتشار یافته که هر بسته چالش‌های مختص به خود را دارد. در اولین بخش از این بسته، شما می‌توانید لباس، شلوار و کفش‌های رونین را دریافت کنید.

بخش دوم این بسته الحاقی در تاریخ ۲۳ فوریه، برابر با ۵ اسفند ماه در دسترس قرار خواهد گرفت که شامل ماسک، مچ بندهای مخصوص و دستکش خواهد شد. آخرین بخش این بسته در تاریخ ۲۵ فوریه، برابر با ۷ اسفند ماه به انتشار رسیده و شامل شمشیر رونین می‌شود و پس از آن شما تبدیل به یک سامورایی کامل در دنیای Dying Light 2 می‌شوید. نکته مثبت درباره این بسته، نبود محدودیت زمانی است و شما در هر زمانی که وارد بازی شوید می‌توانید چالش‌ها را پشت سر گذاشته و این محتوای رایگان را دریافت کنید.

به گفته استودیو تک‌لند، این تنها آغاز مسیر بازی Dying Light 2 است. پس از انتشار کامل بازی، استودیو تک‌لند اعلام کرد که مسیری پنج ساله برای بازی خود طراحی کرده که شامل رویدادهای درون بازی، چالش‌های تازه، سلاح‌ها و پوشش‌های جدید و همینطور داستان جدید خواهد شد. اینگونه به نظر می‌رسد که استودیو تک‌لند قصد دارد زمان گیم پلی این بازی را حتی بیش از ۵۰۰ ساعت کرده و سال‌ها کاربران را مشغول این بازی دوست داشتنی و خلاقانه بکند. بازی Dying Light 2 در حال حاضر برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا در دسترس است. آیا شما بازی Dying Light 2 را تجربه کرده‌اید؟ به نظر شما این بازی می‌تواند به لطف پشتیبانی خوب تک‌لند سال‌های بسیار زنده بماند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا