#مهسا_امینی

به‌زودی اخبار هیجان‌انگیزی از بازی Dying Light 2 منتشر خواهد شد

خیال هواداران آسوده باشد

استودیوی Techland اخبار جدیدی درباره Dying Light 2 به اشتراک می‌گذارد

مدت‌ها است اطلاعات و جزئیات جدیدی درباره نسخه دوم بازی محبوب Dying Light منتشر نشده، اما اکنون استودیوی Techland قول داده که به زودی اخبار جدید و هیجان انگیزی را در رابطه با بازی Dying Light 2 به اشتراک بگذارد.

این هفته هم، اخباری مربوط به عنوان دوم بازی Dying Light و همچنین جدایی طراح داستان بازی، Paweł Selinger، به اشتراک گذاشته شد.

Paweł Selinger در بیانیه‌ای اعلام کرده است که پس از ۲۲ سال همکاری، کمپانی توسعه دهنده Techland را ترک می‌کند. او که در دو سال گذشته طراح داستان عنوان دوم بازی Dying Light بوده است، تصمیم گرفت تا در پایان سال ۲۰۲۰ میلادی، همکاری خود را با Techland پایان دهد. پاول سلینجر که بیشتر زندگی حرفه‌ایش در کمپانی Techland گذشت، اکنون تصمیم گرفته که حرفه خود را در جای دیگری ادامه دهد. او طراح داستان سری بازی‌های موفق Call of Juarez نیز بوده است. پاول سلینجر از ابتدای پروژه، روی عنوان Dying Light 2 کار می‌کرد که در نهایت، از اکتبر سال ۲۰۲۰ (مهر ماه امسال)، بخش داستان‌سرایی بازی، بر عهده Piotr Szymanek قرار گرفت.

بعد از بیش از بیست و دو سال، من تصمیم گرفتم که همکاری خود را با Techland پایان دهم. امیدوارم که Dying light 2 و پروژه‌های بعدی این کمپانی به موفقیت جهانی دست پیدا کنند.

بازی Dying Light 2، در ابتدا قرار بود در بهار سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه شود. اما سال گذشته در همین ماه، Techland اعلام کرد که انتشار این عنوان را به تعویق می‌اندازد. گفته شده که دنیای دومین بازی Dying Light، چهار برابر بازی اصلی است و به پایان رساندن کمپین داستانی بازی، حدود ۱۵ تا ۲۰ ساعت به طول می‌انجامد. ماموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی بازی، دارای بیش از ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی هستند. این بازی همچنین دارای ویژگی انتخاب دیالوگ است که بر روند داستان و محیط و دنیای بازی تاثیرگذار خواهد بود.

همچنین انتظار می‌رود تا مانند بازی اصلی، محتوای اضافی از قبیل اکسپنشن‌ها و بسته‌های الحاقی، برای این نسخه نیز ارائه شود. استودیوی Techland اعلام کرده که تا چهار سال از این بازی پشتیبانی خواهد کرد.

بازی ترسناک اکشن Dying Light 2، در حال توسعه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی است. این بازی همچنین یکی از اولین بازی‌هایی بود که به صورت رسمی اعلام شد، بین نسلی یا Cross-Gen خواهد بود؛ بنابراین آن را روی کنسول‌های نسل جدید پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس نیز خواهیم دید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا