دومین تریلر فیلم‌ Dune: Part Two را بازیرنویس فارسی تماشا کنید

اثری حماسی و سرتاسر هیجان

استودیو برادران وارنر ساعاتی قبل دومین تریلر فیلم‌ Dune: Part Two را در کانال یوتیوب خود قرار داده که تماشایش بیش از ۳ دقیقه زمان می‌برد.

وارنر چند سال پیش همکاری‌ای را با دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) آغاز کرد تا بتواند یک فیلم سینمایی بر اساس رمان تلماسه بسازد؛ رمانی که در لیست شاخصترین آثار علمی تخیلی ادبیات جهان قرار دارد. Dune در سال ۲۰۲۱ میلادی به سینماها آمد و در کنار برانگیختن تحسین منتقدان، فروش خوبی را به ثبت رساند تا قسمت دوم چراغ سبز تولید را دریافت کند.

داستان Dune در آینده‌ای دور روایت می‌شود. امپراتور شادام چهارم از محبوبیت روزافزون خاندان آتریدز نگران بوده و می‌خواهد آن را متوقف کند. به همین دلیل، حکمرانی سیاره حائز اهمیت آراکیس را از هارکونن‌ها گرفته و به آتریدزها می‌سپارد. بدین ترتیب، یک درگیری خونین میان دو خاندان رخ می‌دهد که مرگ دوک لتو آترایدز را به همراه دارد. پاول که از مرگ پدر خشمگین است، می‌خواهد با کمک بومیان آراکیس، یعنی فِرمن‌ها انتقام بگیرد.

استودیو وانر ساعاتی قبل دومین تریلر فیلم‌ Dune: Part Two را در کانال یوتیوب قرار داده است. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و نکات مهم زیادی را در خود جای داده است. با توجه به تریلر، می‌توان گفت پیش بینی‌ها به حقیقت پیوسته و قسمت دوم تلماسه قرار است نبردهایی عظیم، حماسی و سرتاسر هیجان را برای مخاطبان خود به تصویر بکشد. ویدیو مزبور همچنین در یکی از نماها پاول آتریدز را سوار بر کرم شنی غول پیکر نشان می‌دهد.

بازیگران شاخص قسمت اول تلماسه مانند تیموتی شالامی (Timothée Chalamet)، زندیا (Zendaya)، ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) و جاش برولین (Josh Brolin) برای ایفای نقش‌های پاول آتریدز، چانی، لیدی جسیکا و گرنی هالک بازمی‌گردند. به این اسامی باید کریستوفر واکن (Christopher Walken) و فلورنس پیو (Florence Pugh) را اضافه کرد که به عنوان امپراتور شادام چهارم و دخترش جلوی دوربین رفته‌اند. در صورتی که توجه نکرده‌اید، این دو شخصیت در دومین تریلر فیلم‌ Dune: Part Two به نمایش درمی‌آیند.

در انتها، لازم به ذکر است تلماسه 2 از تاریخ ۱۲ آبان ۱۴۰۲ (مصادف با ۳ نوامبر ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا