جیم کری و جف دنیلز در یک پروژه‌ی جدید همکاری می‌کنند

هنرنمایی ستارگان احمق و احمق‌تر، در اثری جدید


جیم کری و جف دنیلز ستارگان فیلم Dumb and Dumber قرار است در یک پروژه‌ی جدید با همدیگر همکاری داشته باشند.

در پرونده‌ی حرفه‌ای جیم کری (Jim Carrey) کمدین و بازیگر آمریکایی آثار قابل‌توجهی دیده می‌شود که Dumb and Dumber (احمق و احمق‌تر) یکی از آن‌ها است. این فیلم کمدی در سال ۱۹۹۴ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، رقم بسیار قابل‌توجهی را در باکس آفیس به ثبت رساند. این اثر همچنین یکی از سه فیلمی بود که باعث شد کری به عنوان کمدینی بااستعداد به شهرت برسد. داستان درباره‌ی دو دوست احمق اما خوش قلب است که یک کیف پر از پول پیدا کرده و سعی دارند آن را به صاحبش برگردانند. جف دنیلز (Jeff Daniels) دیگر نقش اصلی را ایفا کرد. او هم مانند کری عملکردی عالی را بر جای گذاشت.

جیم کری و دینا واچون (Dana Vachon) یک کتاب تحت عنوان Memoirs and Misinformation: A Novel نوشتند که اوایل مه سال جاری میلادی منتشر شد. داستان آن حول محور هالیوود، بازیگری، سلبریتی بودن و موارد این چنینی می‌چرخد. شخصیت اصلی آن هم نسخه‌ی تخیلی خود کری است. حال و با گذشت حدودا دو ماه از آن زمان، کری متنی را از طریق حساب کاربری خود در توییتر منتشر و نسخه‌ی صوتی رمانش را تایید کرد. طبق گفته‌ی این بازیگر و کمدین آمریکایی، جف دنیلز قرار است وظیفه‌ی روایت را بر عهده بگیرد. کری در توییت خود نوشت از حضور دنیلز در این پروژه بسیار خوشحال است. در ادامه می‌توانید بخشی از گفته‌های دنیلز درباره‌ی این پروژه را مطالعه کنید:

در گذشته نمی‌دانستم جیم قلم خوبی دارد اما در کنار دینا واچون به خوبی از پس این کار برآمده است. این رمان اصلا آن چیزی نیست که انتظارش را داشتم و تجربه‌ی بسیار جالبی را برای من رقم زد. برخی از چیزهایی که در این کتاب گفته شده حقیقت دارند، برخی از آن‌ها احتمالا در گذشته واقعیت داشته‌اند و برخی دیگر هم واقعی نیستند. با وجود این‌ها، من را جذب خودش کرد.

جیم کری همیشه به دنبال نوآوری و خلاقیت بوده است و این موضوع را به خوبی می‌توان در Memoirs and Misinformation: A Novel دید.

همانطور که پیش از این اشاره شد، Dumb and Dumber در باکس آفیس جهانی فروش بسیار خوبی داشت. همین هم باعث شد تهیه‌کنندگان به تولید دنباله فکر کنند. ساخت آن در سال ۲۰۱۱ میلادی تایید شد و نهایتا سه سال بعد تحت عنوان Dumb and Dumber To به سینما آمد. این اثر مانند قسمت اول داستانی را با محوریت یک سفر جاده‌ای روایت می‌کند. البته اینبار خبری از یک کیف پر از پول نیست و شخصیت‌های داستان به دنبال یک شخص خاص می‌گردند. این اثر در مقایسه با Dumb and Dumber بازخوردهای ضعیف‌تری را دریافت کرد و فروش پایین‌تری هم داشت.

در پایان، لازم به ذکر است که نسخه‌ی صوتی Memoirs and Misinformation: A Novel برای انتشار در تاریخ ۱۷ تیر (مصادف با ۷ جولای) برنامه ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا