بازی DreamWorks All-Star Kart Racing معرفی شد

ماشین بازی شرک و پاندای کونگ‌فوکار

بازی DreamWorks All-Star Kart Racing معرفی شد عرفان بدری ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۲ تریلر بازی
بازی DreamWorks All-Star Kart Racing

به تازگی از بازی DreamWorks All-Star Kart Racing رونمایی شده که قرار است در سال میلادی جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ منتشر شود.

استودیوی Bamtang Games، سازنده بازی Nickelodeon Kart Racers 3 و شرکت GameMill Entertainment، ناشر بازی‌های Cartoon Network: Battle Crashers، Nickelodeon All-Star Brawl و Zombieland: Double Tap – Road Trip به تازگی از یک بازی ماشینی مسابقه‌ای جدید با همکاری شرکت دریم‌ورکز (DreamWorks) با عنوان DreamWorks All-Star Kart Racing برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ رونمایی کرده‌اند.

بازی DreamWorks All-Star Kart Racing با الهام از عناوین شاخص این سبک مثل Crash Team Racing و Team Sonic Racing ساخته شده و همان طور که انتظار شخصیت‌های محبوبی از انیمیشن‌های شرکت دریم‌ورکز مثل شرک (Shrek)، گربه چکمه‌پوش (Puss in Boots) و پاندای کونگ‌فوکار (Kung Fu Pana) در آن حضور دارند. همچنین محیط‌های بازی نیز شامل مکان‌هایی از انیمیشن‌هایی مثل Shrek، Megamind و How to Train Your Dragon می‌شوند.

در مجموع ۲۰ شخصیت مختلف در عنوان DreamWorks All-Star Kart Racing حضور دارند و هر کدامشان نیز ماشین به مخصوص را دارا هستند. این بازی شامل چندین حالت مختلف مثل Free Race، Cups، Challenge و Time Trial می‌شود. همچنین ۴ بازیکن به طور آفلاین اسپلیت اسکرین و حداکثر ۸ بازیکن به طور آنلاین می‌توانند این عنوان را به طور چند نفره بایکدیگر تجربه کنند.

هنوز تاریخ انتشاری برای عنوان DreamWorks All-Star Kart Racing اعلام نشده و به طور دقیق نمی‌دانیم کدام شخصیت‌ها در آن حضور دارند، با این حال حضور شرک و خره (Donkey) از Shrek، گربه چکمه‌پوس و گرگ (Wolf) از Puss in Boots، هیکاپ (Hiccup) و آسترید (Astrid) از How to Train Your Dragon، پو (Po)، استاد شیفو (Master Shifu)، ببری (Tigers) و استاد اگوی (Master Oogway) از Kung Fu Panda و همچنین شخصیت‌هایی از The Bad Guys، The Boss Baby، Madagascar و Trolls در آن قطعی است.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا