برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

۵ بازیگر نقش مکمل به فصل سوم سریال Doom Patrol اضافه شدند

فصل سوم در راه است

۵ بازیگر نقش مکمل به فصل سوم سریال Doom Patrol اضافه شدند ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل سوم سریال Doom Patrol

بازیگرانی همچون Micah Joe Parker ،Wynn Everett ،Miles Mussend ،Anita Kalathara و Gina Hiraizumi برای ایفای نقش‌های مکمل به فصل سوم سریال Doom Patrol شبکه HBO Max اضافه شدند.

۵ بازیگر نقش مکمل به سریال Doom Patrol با بازی Matt Boomer ،Diane Guerrero ،April Bowlby و Michelle Gomez اضافه شدند. سریال Doom Patrol نمایان‌گر گروهی بی‌نظم متشکل از سوپرهیرو‌هایی همچون Cliff Steele یا Robotman (با بازی برندن فریزر)، Larry Trainor یا Negative Man (با بازی بومر)، Jane یا Crazy Jane (با بازی گوئررو)، Rita Farr یا Elasti-Woman (با بازی بولبی)، و Victor Stone یا Cyborg (با بازی جووین وید) است. تمامی این کارکترها در گذشته، ضربات روحی مختلفی خورده‌اند تا به وسیله‌ی آنان قدرت‌های فوق بشری دریافت کنند و با راهنمایی کارکتری به نام The Chief (با بازی تیموتی دالتون) گرد هم آمده‌اند تا به یک‌دیگر کمک کنند. وقتی که The Chief ناپدید می‌شود، Cyborg به آنان ماموریتی را پیشنهاد می‌دهد که نمی‌توانند آن را نادیده بگیرند.

همچنین Madalyn Horcher ،Ty Tennant و Sebastian Croft در فصل سوم سریال Doom Patrol حضور خواهند داشت.

 

Parker که سابقع‌ی حضور در Into The Dark، سریال فلش و The Vampire Diaries را دارد، در نقش مالکولم ایفای نقش می‌کند. او عضوی از Sisterhood Of Dada است. همچنین او فردی ساکت، حساس و متفکر محسوب می‌شود که بیشتر ترجیح می‌دهد نامرئی باشد.

Wynn Everett با سابقه‌ی بازی در سریال Agent Carter، در نقش Shelby Byron یا The Fog به بازی می‌پردازد. او عضو Sisterhood Of Dada است. این کارکتر در واقع فردی اغواگر، کازیزماتیک، شاعرانه و یک مقدار بی‌اعصاب به حساب می‌آید.

Mussenden نیز در نقش Lloyd Jefferson یا Frenzy بازی خواهد کرد که البته او نیز عضو Sisterhood Of Dada به شمار می‌رود. او فردیست که ماسک‌هایی بسیار طبیعی می‌سازد و البته، زخم‌ها و خالکوبی‌های بسیاری را روی بدن خود دارد. همچنین این بازیگر، آثاری مثل The Swagger ،Cloak & Dagger و The Good Lord Bird را در کارنامه‌ی خود می‌بیند.

Anita Kalathara نیز در نقش Holly McKenzie یا Sleepwalk که عضو Sisterhood Of Dada است، بازی خواهد کرد. این کارکتر بیشتر به مهمانی‌های شبانه و خوش‌گذرانی علاقه دارد و اکثرا در یک ماشین بستنی‌فروشی می‌خوابد.

در انتها‌، Gina Hiraizumi را داریم که سابقه‌ی حضور در Hawaii Five-0 را در کارنامه‌ی خود دارد. او نقش عضوی از Sisterhood Of Dada با نام Sachiko یا The Quiz را بازی می‌کند. او وسواسی است و ترس زیادی از میکروب‌ها دارد.

نظر شما در مورد سریال Doom Patrol چیست؟ کدام کاراکتر این سریال را بیشتر از دیگران دوست دارید؟ نظر خود را در قسمت کامنت‌ها برای ما بنویسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments