تماشا کنید: تاریخ انتشار Don’t Look Up مشخص شده است

این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان دارد

سرویس استریم نتفلیکس در جریان اختصاصی خود که TUDUM نام دارد، کلیپ فیلم Don’t Look Up را به نمایش گذاشت. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان دارد.

آدام مک کی (Adam McKay) از کارگردانان موفق هالیوود طی سال‌های اخیر به شمار می‌رود. او در سال ۲۰۱۵ میلادی The Big Short را ساخت که توانست در کنار دریافت بازخوردهای بسیار مثبت، به مرز سوددهی برسد. فیلم مزبور همچنین در رقابت اسکار حضور داشت و جایزه «بهترین فیلمنامه اقتباسی» را از آن خود کرد. با گذشت حدودا سه سال، مک مکی Vice را جلوی دوربین برد و آماده کرد. این اثر نتوانست موفقیت تجاری The Big Short را تکرار کند اما بازخوردهای امیدبخشی را دریافت کرد. حتی برخی از کارشناسان آن را در لیست بهترین آثار سال قرار دادند. در ضمن، مک مکی حالا خود را برای انتشار جدیدترین فیلمش آماده می‌کند.

نهمین فیلم آدام مک کی تحت عنوان Don’t Look Up شناخته شده و قرار بود توسط پارامونت پیکچرز به سینماها بیاید اما استودیو آمریکایی ترجیح داد امتیاز پخش را به نتفلیکس بفروشد. با گذشت مدت کوتاهی از این اتفاق، جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) به تیم بازیگری پیوست و یکی از نقش‌ها را بر عهده گرفت؛ فردی که به واسطه مجموعه The Hunger Games به شهرت رسید. نام لئوناردو دیکاپریو (Leonardo DiCaprio) هم در لیست دیده می‌شود. البته جلب رضایت او بسیار سخت بود و مک کی مجبور شد بارها و بارها بخش‌های مختلف فیلمنامه را تغییر دهد تا ستاره هالیوودی راضی شده و قرارداد را امضا کند. از دیگر نام‌ها می‌توان به مریل استریپ (Meryl Streep)، جونا هیل (Jonah Hill)، کیت بلانشت (Cate Blanchett) و آریانا گراند (Ariana Grande) اشاره کرد.

در شرایطی که مدت زیادی از انتشار نخستین تیزر نمی‌گذرد، نتفلیکس کلیپ فیلم Don’t Look Up را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته است. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و اولین بار حین برگزاری رویداد TUDUM به نمایش درآمد؛ رویدادی که به صورت اختصاصی برای نتفلیکس برگزار شد. اثر جدید آدام مک کی المان‌های علمی-تخیلی و کمدی سیاه را در خود جای داده و درباره دو اخترشناس نه چندان مشهور به نام‌های دکتر رندل میندی و دکتر کیت دیابیسکی است. آن‌ها سعی دارند به مردم جهان درباره یک ستاره دنباله‌دار هشدار دهند؛ ستاره‌ای که به سمت زمین حرکت می‌کند.

کلیپ فیلم Don’t Look Up اولین ملاقات دکتر رندل میندی و دکتر کیت دیابیسکی با رئیس جمهور جینی اورلان را نشان می‌دهد. جینی اورلان به حاضران تاکید دارد تنها ۲۰ دقیقه وقت دارند تا توضیحاتشان را ارائه دهند. میندی استرس زیادی داشته و به سختی قادر به حرف زدن است. با این حال، شروع کرده و توضیحاتی تخصصی را شرح می‌دهد. اورلان که چیزی نمی‌فهمد، صحبتش را قطع می‌کند. در همین حین، فرزند رئیس جمهور می‌گوید حوصله‌اش سررفته و بهتر است سر اصل مطلب برود. در پی این اتفاق، دیابیسکی شروع به صحبت کرده و هشدار می‌دهد یک ستاره دنباله‌دار به سمت زمین حرکت می‌کند. در ادامه، رئیس جمهور باز هم ماجرا را جدی نگرفته و تاکید دارد فاجعه حتمی نیست؛ زیرا میندی گفته بود احتمال برخورد ۹۹.۷۸ درصد است.

نتفلیکس قصد داشت جدیدترین اثر آدام مک کی را در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر کند اما در پی همه‌گیری ویروس کرونا، فیلمبرداری با تاخیر مواجه شد. در نتیجه، آن‌ها مجبور شدند برنامه‌ریزی‌های خود را در قبال تاریخ انتشار Don’t Look Up تغییر دهند. اثر مزبور از تاریخ ۱۹ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۰ دسامبر) به صورت محدود اکران شده و پس از آن در تاریخ ۳ دی (مصادف با۲۴ دسامبر) به سرویس استریم خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا