1%
  • 0/10

انتظار ارتقای دوربین گلکسی A55 را نداشته باشید

انتظار ارتقای دوربین گلکسی A55 را نداشته باشید ۰ ۲۰ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
دوربین گلکسی A55

سامسونگ در حالی قصد دارد گلکسی A55 را با ارتقا در بخش‌های مختلف عرضه کند که ظاهرا قصد ندارد در بخش دوربین دستی به سر و روی این گوشی بکشد.

گلکسی A55 یکی از جذاب‌ترین میان‌رده‌هایی است که در سال ۲۰۲۴ رونمایی و راهی بازار خواهد شد. این گوشی طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی سامسونگ باید اواخر سه ماه نخست رونمایی می‌شد اما ظاهرا امسال باید کمی دیرتر، یعنی اوایل سه ماه دوم انتظار عرضه‌اش را داشته باشیم.

با این حال، طبق اطلاعات منتشر شده توسط وب‌سایت SamMobile، ظاهرا این گوشی که گفته می‌شود از لحاظ کیفیت ساخت و سخت‌افزار امکانات و ارتقای جذابی خواهد داشت، در بخش دوربین آنطور که انتظارش را داریم ارتقا نخواهد داشت. بنابراین گلکسی A55 باید با همان دوربین‌هایی عرضه شود که در گلکسی A54 دیده بودیم.

گلکسی A54 در حال حاضر به لطف بهره‌مندی از یک دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی، فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی و ماکروی ۵ مگاپیکسلی، در کنار سلفی ۳۲ مگاپیکسلی با امکان فیلم‌برداری 4K یکی از جذاب‌ترین میان‌رده‌های بازار است که کیفیت تصاویر و ویدیوی‌های ثبت شده‌ی آن در تمام بررسی‌ها انکار نشده است. بنابراین اینکه می‌شنویم در گلکسی A55 هم قرار است از همین سیستم دوربین استفاده شود اصلا نگران نیستیم اما انتظار می‌رفت با این حجم از ارتقا در بخش‌های مختلف، دستی به سر و روی دوربین‌ها هم کشیده شود.

گلکسی A55 قرار است با پردازنده‌ی قدرتمند اگزینوس ۱۴۸۰ راهی بازار شود که گفته می‌شود از پردازشگر گرافیکی ساخت AMD قدرت می‌گیرد و می‌تواند بازی‌های روز را با پشتیبانی از رهگیری پرتو نور اجرا کند که البته این مورد آخر هنوز تأیید نشده است. اما در قدرتمند بودن این گوشی هیچ شکی نیست.

همچنین گلکسی A55 قرار است از لحاظ کیفیت ساخت هم به لطف به کارگیری فلز آلومینیوم و شیشه، ارتقای چشمگیری در مقایسه با A54 داشته باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments