تریلر Don’t Breathe 2 سرانجام منتشر شد؛ خشونت بدون مرز پیرمرد نابینا!

این ویدیو بیش از سه دقیقه زمان دارد

استودیو سونی پیکچرز ساعاتی قبل اولین تریلر Don’t Breathe 2 رادر کانال یوتیوب خود قرار داد که تماشایش بیش از ۳ دقیقه زمان می‌برد.

فده آلوارز (Fede Álvarez) از فیلمسازان اروگوئه‌ای است که در هالیوود کار می‌کند. او در اولین تجربه کارگردانی خود ریبوت مجموعه Evil Dead را ساخت که انتقادهایی را از سوی کارشناسان دریافت کرد؛ انتقادهایی مبنی بر اینکه خونریزی زیادی در صحنه‌های مختلف وجود دارد، تمرکز بیش از اندازه‌ای روی غافل‌گیری مخاطب قرار گرفته و از همه مهم‌تر، اولین فیلمش اثری اورجینال نیست. آلوارز در پاسخ به انتقادات Don’t Breathe را خلق کرد که خونریزی چندانی در آن به تصویر کشیده نمی‌شود، سعی دارد از طریق تعلیق مخاطب را جذب کند و اثری کاملا اورجینال به شمار می‌رود. داستان درباره سه جوان است که به قصد سرقت وارد خانه یک پیرمرد کور می‌شوند، غافل از اینکه پیرمورد چیزی نیست که به نظر می‌رسد.

محصول سونی پیکچرز در مقابل بودجه ۱۰ میلیون دلاری خود ۱۵۷ میلیون دلار فروخت تا مدیران استودیو به ساخت قسمت دوم رضایت دهند. فده آلوارز برگشته اما روی صندلی کارگردانی ننشسته است. او ترجیح داده به عنوان تهیه‌کننده و یکی از فیلمنامه‌نویسان در ساخت مشارکت داشته باشد. وظیقه کارگردانی روی دوش‌های رودو سایاگز (Rodo Sayagues) قرار گرفته که از قضا اروگوئه‌ای بوده و از همکاران قدیمی آلوارز به شمار می‌رود. در ضمن، از میان بازیگران قسمت اول تنها استیون لانگ (Stephen Lang) در قسمت دوم حضور دارد.

سونی پیکچرز ساعاتی قبل اولین تریلر Don’t Breathe 2 را در وب سایت یوتیوب به اشتراک گذاشت. این ویدیو بیش از ۳ دقیقه زمان داشته و در ابتدا فده آلوارز و رودو سایاگز را به تصویر می‌کشد که مخاطب را به تماشا دعوت می‌کنند. تریلر سپس دختری نونهال را نشان می‌دهد که در حال فرار از یک سگ بوده و پس از پریدن از روی فنس‌ها، خود را به یک خودرو رسانده و سلاح را از روی صندلی برمی‌دارد. در همین حین، پیرمرد کور سر می‌رسد. در ادامه مشخص می‌شود دخترک و پیرمرد همدیگر را می‎‌شناسند و در یک خانه زندگی می‌کنند.

در قسمت اول نفس نکش سه سارق وارد خانه نورمن نورداستروم شدند تا پول زیادی را به جیب بزنند. طبق اولین تریلر Don’t Breathe 2 اینبار هم سه فرد وارد خانه پیرمرد کور می‌شوند، با این تفاوت که دنبال پول نبوده و تنها می‌خواهند دخترک را با خود ببرند. اگرچه پیرمرد مقابلشان می‌ایستد، شکست خورده و متجاوزین دخترک را با خود می‌برند. در پی این اتفاق، نورمن تصمیم می‌گیرد هر طور شده محل اختفا را یافته و دخترک را برگرداند. اگرچه ویدیویی که سونی پیکچرز به اشتراک گذاشته مدت زمان زیادی دارد، یک سوال اساسی را بدون پاسخ می‌گذارد: چرا متجاوزین سعی داشتند دخترک را از پیرد مرد دور کنند؟ بدون شک پاسخ این سوال در جریان داستان فاش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا