برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اولین تصویر از فیلم Don’t Breathe 2 بالاخره منتشر شد

بازگشت مرد نابینا

اولین تصویر از فیلم Don’t Breathe 2 بالاخره منتشر شد ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
اولین تصویر Don't Breathe 2

وب سایت USA Today ساعاتی قبل اولین تصویر Don’t Breathe 2 را منتشر کرد که از بازگشت شخصیتی آشنا خبر می‌دهد.

فده آلوارز (Fede Álvarez) از فیلمسازانی به شمار می‌رود که نامش اخیرا بر سر زبان‌ها افتاده است. او در اولین تجربه فیلم بلند خود با سم ریمی (Sam Raimi) همکاری کرد و ریبوت Evil Dead را ساخت. ریمی که از نتیجه کار رضایت زیادی داشت، تصمیم گرفت بار دیگر با آلوارز مشارکت کند. نتیجه اتخاذ چنین تصمیمی، فیلم Don’t Breathe است که با بودجه ۱۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در آگوست سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده نقره‌ای رفت. داستان درباره سه جوان با نام‌های راکی، الکس و مانی است که زندگی خود را با سرقت از خانه‌های دیگران می‌گذرانند. آن‌ها پس از اینکه متوجه می‌شوند یک مرد کهنسال مبلغ ۳۰۰ هزار دلار را در خانه خود نگه داشته و نابینا هم هست، تصمیم می‌گیرند یک شب وارد خانه شده، پول را برداشته و خارج شوند. شخصیت‌های اصلی پس از ورود با اتفاقات و حقایق شوکه‌کننده‌ای مواجه می‌شوند.

Don’t Breathe بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و در زمینه تجاری هم عملکرد بسیار خوبی داشت. فروش آن در باکس آفیس جهانی بیش از ۱۵۰ میلیون دلار بوده است. دستیابی به همین موفقیت‌ها باعث شد سونی و اسکرین جمز با ساخت قسمت دوم تحت عنوان Don’t Breathe 2 موافقت کنند. فده آلوارز اینبار ترجیح داده تنها نویسندگی را بر عهده داشته باشد و وظیفه کارگردانی را به رودو سایاگز (Rodo Sayagues) سپرده است. اگرچه راکی در انتهای قسمت اول موفق شد از خانه مرد نابینا زنده بیرون بیاید، در قسمت دوم حضور ندارد. تنها شخصیت آشنایی که طرفداران در قسمت دوم ملاقات می‌کنند، مرد نابینا با نقش‌آفرینی استیون لانگ (Stephen Lang) است.

وب سایت USA Today اخیرا اولین تصویر Don’t Breathe 2 را به صورت عمومی منتشر کرده است. این عکس نورمن نورداستروم را نشان می‌دهد که چکش به دست داشته و در هوایی بارانی نشسته است. اینطور که به نظر می‌رسد، خود را برای قربانی بعدی آماده می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

طبق اطلاعات رسمی‌ای که منتشر شده، 2 Don’t Breathe مدتی پس از قسمت اول جریان دارد. نورمن نورداستروم سرپرستی دختری را بر عهده گرفته که خانواده‌اش را به خاطر یک آتش‌سوری عظیم از دست داد. زندگی آرامشان ادامه دارد تا اینکه تعدادی جنایتکار به سراغ آن‌ها آمده و دخترک را با خود می‌برند. در پی این اتفاق، مرد نابینا تصمیم می‌گیرد دخترک را بازگرداند. نورمن نورداستروم در قسمت اول حکم یک ضدقهرمان را داشت اما به نظر می‌رسد در قسمت دوم به یک قهرمان تبدیل خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت دوم Don’t Breathe از تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ آگوست) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments