بازی Donkey Kong Country به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین اضافه می‌شود

تجربه‌ی بازی با Donkey Kong و Diddy Kong دوست‌ داشتنی

بازی Donkey Kong Country

صفحه‌ی رسمی نینتندوی آمریکا در توییتر با انتشار پستی از اضافه شدن بازی Donkey Kong Country به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین خبر می‌دهد.

بازی Donkey Kong Country توسط استودیوی بازی‌سازی Rare ساخته شده و شرکت نینتندو هم وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده داشته است. این بازی در سبک پلتفرمر توسعه ‌یافته و برای پلتفرم‌‌های سوپر نینتندو، گیم‌ بوی ادونس، گیم بوی کالر و کنسول Wii منتشر شده است. این بازی ساید اسکرولینگ به‌صورت تک نفره و چند نفره در دسترس قرار دارد و دو کاراکتر Donkey Kong و Diddy Kong در آن قابل بازی هستند.

اخیرا صفحه‌ی رسمی نینتندوی آمریکا در توییتر پستی منتشر کرده که از اضافه شدن چند عنوان به لیست بازی‌های سرویس نینتندو سوییچ آنلاین خبر می‌دهد. نینتندو هم مانند سایر شرکت‌ها، فروشگاه و سرویس آنلاین معتبری جهت ارائه خدمات به کاربران خود تدارک دیده‌ که به‌دلیل قیمت مناسب و خدمات متنوعی که به مشترکین خود ارائه داده، مورد رضایت و محبوبیت کاربران این کنسول هیبریدی قرار گرفته است. نینتندو سوییچ آنلاین یک سرویس اشتراکی مخصوص کاربران کنسول نینتندو است که خدمات جذاب و کاربردی‌ای دارد. همچنین، در این سرویس لیستی تحت عنوان NES در اختیار کاربران قرار می‌گیرد که شامل تعداد زیادی بازی رایگان می‌شود. حالا نینتندو تصمیم گرفته سه بازی Donkey Kong Country ،Natsume Championship Wrestling و The Immortal را به این سرویس اشتراکی محبوب اضافه کند.

در بازی Donkey Kong کاربران باید برای به‌دست آوردن خوراک محبوب میمون‌ها، موز، تلاش کنند و با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا