#مهسا_امینی

اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2 از حضور ابرشروری غیرمنتظره خبر می‌دهد

شایعه‌ها ظاهرا اشتباه بوده‌اند

اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2 از حضور ابرشروری غیرمنتظره خبر می‌دهد سورنا رضایی ۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۰ سینما
اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2

به لطف تصاویری که یکی از اکانت‌های اینستاگرامی از اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2 به اشتراک گذاشته، هویت شخصیت منفی داستان لو رفته است.

در پی فروش قابل‌قبول Doctor Strange، مارول کار روی قسمت دوم را آغاز کرد. این پروژه طی پنج سال گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته و حتی کارگردان خود را از دست داد. از آنجایی که اولین اقتباس سینمایی دکتر استرنج عملکرد بسیار خوبی داشت، اسکات دریکسون (Scott Derrickson) بازگشت تا دومین اقتباس را هم جلوی دوربین ببرد اما با گذشت مدتی از پروژه کنار کشید. دلیل این اتفاق را باید در اختلاف نظر با تهیه‌کنندگان جستجو کرد. در ادامه سم ریمی (Sam Raimi) به تیم پیوست تا جایگزینی برای اسکات باشد؛ اتفاقی که هایپ را برای Doctor Strange in the Multiverse of Madness به شدت افزایش داده است.

در صورتی که با سم ریمی آشنا نیستید، او سه‌گانه مرد عنکبوتی (۲۰۰۲ الی ۲۰۰۷ میلادی) را در پرونده هنری خود دارد که نامش در لیست محبوب‌ترین آثار ابرقهرمانی دیده می‌شود. البته تغییرات دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج به کارگردان خلاصه نشده و فیلمنامه هم تفاوت‌هایی نسبت به نسخه‌های اولیه خود دارد. اسکات دریکسون قصد داشت از نایتمر به عنوان شخصیت منفی استفاده کند؛ ایده‌ای که طبق گزارش‌ها از داستان به صورت کامل حذف شده است. در حال حاضر آنتاگونیست قصه به صورت رسمی مشخص نیست اما عده‌ای از کاربران گمان می‌کنند شاهد تقابل اسکارلت ویچ و دکتر استرنج خواهیم بود.

اکانت اینستاگرامی 1414falconfan ساعاتی قبل تصاویری را از اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2 منتشر کرد. اسباب بازی مزبور دو نکته مهم را در خود جای داده است: نکته اول اینکه محصول لگو بوده و این شرکت هم همکاری ویژه‌ای با مارول در تولید اسباب بازی دارد؛ نکته دوم هم اینکه روی بسته شاهد مبارزه شخصیت‌های مختلف فیلم با یک موجود عظیم الجثه هستیم. طبق آنچه روی جعبه چاپ شده، موجود عظیم الجثه گارگانتوس نام دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

نکات مهم مرتبط با تصویر جلد اسباب بازی فیلم Doctor Strange 2 به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود. در صورتی که دقت بیشتری به خرج دهید، متوجه می‌شوید خبری از اسکارلت ویچ نبوده و این شخصیت دکتر استرنج، وانگ و امریکا چاوز را حین مبارزه با گارگانتوس همراهی نمی‌کند. گروهی از کاربران فضای مجازی غیبت واندا ماکسیموف را به پای شایعه قدیمی نوشته‌اند؛ شایعه‌ای که تاکید دارد این شخصیت مقابل دکتر استرنج و متحدانش خواهد ایستاد.

چند هفته پیش یک پازل ۱۰۰۰ قطعه‌ای رونمایی شد که بر اساس Doctor Strange in the Multiverse of Madness طراحی و تولید شده است. عکس روی جعبه از نبرد دکتر استرج و یک موجود عظیم الجثه خبر می‌دهد که تنها یک چشم داشته و پوستی سبز رنگ دارد. از آنجایی که قبلا شایعه شده بود شوما گوراث در فیلم حضور دارد، کاربران به اطمینان رسیدند گزارش‌های غیررسمی حقیقت داشته و در جریان فیلم شاهد تقابل دکتر استرنج و یکی از شاخص‌ترین دشمنان خواهند بود. در صورتی که اطلاعات روی جعبه اسباب بازی لگو صحت داشته باشند، اینسایدرها تمام مدت اشتباه می‌کردند و موجوی که جادوگر مقابلش می‌ایستد گارگانتوس است.

Doctor Strange 2 مانند اکثر فیلم‌های مارولی که این روزها روی پرده نقره‌ای می‌آیند، ک ابرقهرمان جدیدی را در خود جای داده است. او آمریکا چاوز نام داشته و توسط زوکایتل گومز (Xochitl Gomez) به تصویر کشیده می‌شود. طبق آنچه در کمیک بوک‌ها رخ می‌دهد، چاوز به ابرقهرمانی به نام میس آمریکا تبدیل خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج از تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) به سالن‌های نمایش خواهد آمد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا