جزئیات تازه‌ای از کلاس ماشین‌های بازی Dirt 5 منتشر شد

۱۲۰ فریم بر ثانیه در پلی‌استیشن 5

بازی Dirt 5

استودیوی کُدمسترز (Codemasters) جزئیات تازه‌ای درمورد کلاس ماشین‌ها و ویژگی‌های آن‌ها در بازی Dirt 5 منتشر کرده است.

مدتی پیش طی رویداد اینساید ایکس‌باکس، شرکت کد مسترز از بازی Dirt 5 به عنوان جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز رونمایی کرد. دیوید اسپرین‌گیت که به‌عنوان کارگردان فنی در استودیوی کدمسترز مشغول به کار است، چندی پیش مصاحبه‌ای با وب سایت Xbox Wire انجام داد و در مورد نرخ فریم این بازی هیجان‌انگیز روی ایکس‌باکس سری ایکس صحبت کرد. طبق صحبت‌های اسپرین‌گیت، این بازی روی کنسول جدید مایکروسافت با نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود. همچنین، اخیرا استودیوی کدمسترز به صورت رسمی اعلام کرده بازی Dirt 5 روی کنسول پلی استیشن 5 همچون رقیب خود، ایکس‌باکس سری ایکس، با نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.

اخیرا توسعه‌دهندگان از تعدادی از کلاس‌های جدید بازی Dirt 5 رونمایی کرده و به معرفی آن‌ها پرداخته‌اند. علاوه‌بر کلاس‌های متنوع، قرار است محیط‌های گوناگونی هم در اختیار کاربران قرار بگیرد. Cross Raid ،Rock Bouncer ،Rally Cross ،Formula Off Road ،Classic Rally ،80s Rally ،90s Rally ،Rally GT ،Sprint ،Pre Runners ،Super Lites و Unlimited تعدادی از کلاس‌هایی هستند که در این عنوان در دسترس قرار می‌گیرند و هیجان تازه‌ای را برای کاربران این عنوان ماشینرانی رقم می‌زنند.

بازی هیجان‌انگیز Dirt 5 قرار است در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ۹ اکتبر سال جاری میلادی) برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. طبق گفته‌ی سازندگان، نسخه‌ی گوگل استادیای این عنوان هم در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که استودیوی کُدمسترز برنامه‌ریزی‌های بسیاری انجام داده تا این این بازی را برای کنسول‌های نسل آینده‌ی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه کند. تاریخ انتشار این عنوان جذاب برای دو کنسول نسل نهم هنوز اعلام نشده و باید تا انتشار این دو کنسول منتظر بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا