دایان گررو نقش جسیکا کروز را در سریال Green Lantern ایفا می‌کند؟

حضور ستاره‌ی Doom Patrol در سریال گرین لنترن قطعی به نظر می‌رسد

دایان گررو گرین لنترن

با توجه به توییتی که روز گذشته صفحه‌ی رسمی سریال Doom Patrol منتشر شده، این احتمال وجود دارد که دایان گررو بازیگر محبوب این سریال قرار است به جای شخصیت جسیکا کروز در سریال گرین لنترن نقش‌آفرینی کند.

اگر به خاطر داشته باشید، فیلم Green Lantern در سال ۲۰۱۱ میلادی با هنرنمایی رایان رینولدز در نقش اصلی (هل جردن) روی پرده‌های نقره‌ای سینما رفت اما نتوانست انتظارات را برآورده کند. این فیلم در برابر بودجه‌‌ی ۲۰۰ میلیون دلاری خود تنها رقم ۲۱۹ میلیون دلار را در باکس آفیس به ثبت رساند و در طرفی دیگر هم نمرات ضعیفی را از بیشتر منتقدان دریافت کرد.

به رغم این موضوع، ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار گرفت اما ترس از شکست و نمرات ضعیف قسمت اول باعث شد تا شرکت برادران وارنر تا اطلاع ثانوی قید فیلم سینمایی گرین لنترن را بزند.

با این حال حضور افتخاری او در فیلم Justice League ثابت کرد که برادران وارنر هنوز به محبوبیت گروه Green Lantern باور دارد. از همین رو، چندی پیش ساخت سریال اقتباسی فانوس سبز در دستور کار قرار گرفت؛ سریالی که قرار است از طریق HBO Max در دسترس مردم قرار بگیرد.

هنوز هیچ اطلاعات خاصی از این سریال در دسترس نیست؛ حتی نمی‌دانیم که تولید آن دقیقا از چه زمانی آغاز خواهد شد و در چه بازه‌ی زمانی‌ای برای پخش از HBO Max آماده می‌شود. شب گذشته اما دایان گررو از طریق صفحه‌ی رسمی سریال Doom Patrol توییتی را به اشتراک گذاشته که علاقه‌ی او را برای ایفای نقش جسیکا کروز، فاش می‌کند:

جسیکا کروز، گرین لنترن! این شخصیت بعدی من در دنیای دی‌سی است.

DG

همان طور که مشاهده‌ می‌کنید در پایان این توییت DG نوشته شده که به اسم Diane Guerrero اشاره دارد. او به جای شخصیت جین دیوانه در سریال Doom Patrol ایفای نقش کرده و توانسته به واسطه‌ی همین سریال، نام خود را مطرح کند.

از همین رو انتظار می‌رود که انتخاب او برای ایفای نقش جسیکا کروز در سریال گرین لنترن، انتخاب منطقی‌ای از جانب برادران وارنر باشد. شاید جالب باشد که بدانید او پیش از این، در انیمیشن Justice League vs. The Fatal Five وظیفه‌ی صداپیشگی جسیکار کروز را برعهده گرفته بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا