بازی موبایل Diablo Immortal به زودی منتشر می‌شود

بلیزارد قول یک اثر قوی را داده است

بازی موبایل Diablo Immortal به زودی منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی

طبق گزارش‌های دریافت شده از استودیو Activision Blizzard، بازی موبایل Diablo Immortal تا پایان امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

از آن‌جایی که اخیرا خبر به‌خصوصی در رابطه با این عنوان منتشر نشده بود، مخاطبان این بازی انتظار عرضه‌ی آن را تا پایان سال جاری میلادی نداشتند اما به لطف اخبار تازه منتشر شده، طرفداران دنیای دیابلو بسیار هیجا‌ن‌زده ‌هستند. مانند همه بازی‌های موبایل دیگر، آزمایش اول این عنوان به صورت منطقه‌ای بوده و اطلاعات دقیقی از زمان و محل وقوع آن در دسترس نیست. همچنین کادی جانسون، رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت اکتیویژن بلیزارد، که در گزارش‌های اخیر خود به پروژه‌های بعدی این شرکت اشاره کرده بود، اخبار جالبی را در مورد اثر Diablo Immortal منعکس کرد.

همانطور که می‌دانید، تیم بلیزارد در حال حاضر روی درخشان‌ترین برنامه خود در طول تمام سال‌های کاری‌اش، فعالیت می‌کند که این برنامه شامل Overwatch 2 و Diablo 4، برای رایانه‌های خانگی و کنسول‌ها، و همچنین بازی Diablo Immortal برای موبایل می‌شود. این اثر با همکاری شرکت دیگری ساخته شده و به پیشرفت خود ادامه می‌دهد و به زودی وارد مراحل آزمایشی می‌شود. اولین مرحله آن که به صورت منطقه‌ای است در اواسط سال جاری آغاز خواهد شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده از طرف بلیزارد، کمپانی دیگری که در ساخت این بازی با بلیزارد همکاری می‌کند، شرکت بازیسازی NetEase است. این استودیو شرکت چینی محسوب می‌شود که عناوینی چون Knives Out و Rules of Survival را در کارنامه خود دارد. یکی از افراد شرکت NetEase در مارس گذشته اعلام کرد این اثر تقریبا آماده شده و بلیزارد تمام اطلاعات مربوط به نحوه و تاریخ انتشار این بازی را به زودی اعلام خواهد کرد.

تریلر جدیدی از بازی Diablo Immortal در اواخر سال ۲۰۱۹ منتشر شد تا اطالاعاتی از آنچه که از زمان معرفی شدن این بازی انجام شده است به کاربران ارائه کند. این تریلر در حین برنامه BlizzCon تنها یک سال بعد از معرفی بازی منتشر شد که برای کسانی که انتشار یک بازی سنتی دیگر دیابلو را برای رایانه‌های خانگی داشتن داشتند، ساخته شدن نسخه‌ای از دیابلو برای تلفن‌های هوشمند خبر بسیار هیجان‌انگیز و مهمی بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا