بازی‌های ماه فوریه‌ی PS Plus مشخص شدند

بازی‌های متنوع در انتظار مشترکین PS Plus!

PS Plus

بازی‌های Control:Ultimate Edition ،Destruction AllStars و Concrete Genie در ماه فوریه به سرویس PS Plus می‌آیند! با ادامه‌ی این خبر همراه سرگرمی باشید.

بازی‌های ماه آینده‌ی سرویس PS Plus هم اکنون معرفی شدند و همچنین تنوع به شدت خوبی دارند. از زد و خورد نابود کردن رقبا با استفاده از ماشین‌ها در Destruction AllStars گرفته، تا غرق شدن در دنیای جادویی Concrete Genie و صد البته، استفاده از قدرت‌های مافوق بشری برای بقا و مبارزه با دشمنان در بازی Control!

بازی Destruction AllStars در واقع یک بازی بود که سونی در State Of Play جدید خودش، تمرکز خاصی برای نشان دادن جزئیات و ویژگی‌های این بازی گذاشته بود و در تریلری که در ذیل مشاهده خواهید کرد، همه‌ی اطلاعات لازم برای تجربه‌ی این بازی را به دست خواهید آورد.

بیایید تا با همدیگر نگاهی اجمالی و کوتاه به بازی‌های ماه فوریه‌ی PS Plus بیاندازیم.

 

Destruction AllStars (برای پلی‌استیشن ۵)

 

 
 تماشاگران حاضر را با استفاده از هرج و مرج در این بازی مولتی‌پلیر، به وجد آورید! یکی از ۱۶ فرد حاضر در رقابت را انتخاب کنید و وارد یکی از ماد‌های بازی شوید تا با استفاده از زمان‌بندی و تاکتیک و مهارت‌های خودتان، رقبا را از دور مسابقه خارج کنید و نفر اول بشوید. توانایی‌های کارکتر خود را آپگرید کنید و لذت بیشتری از پیروزی‌های خود به دست آورید.
 
 

Control: Ultimate Edition (برای پلی‌استیشن ۴ و ۵)

 

توانایی‌های فرا‌طبیعی را به دست آورید و حسابی در آخرین اثر استودیوی رمدی‌ (سازنده‌ی بازی‌های مکس پین و الن ویک) با سلاح‌های مختلف غوغا کنید! کنترل Jesse Faden را در the Federal Bureau of Control به دست گرفته و به مبارزه با دشمنان شوم بروید.

آلتیمیت ادیشن شامل بازی اصلی و DLC‌های The Foundation و AWE می‌شود.

Concrete Genie (برای پلی‌استیشن ۴)

در یک ماجراجویی خوش آب و رنگ، قلم‌موی جادویی را بردارید و به شهر آلوده‌ی Denska بروید تا شکوه و زیبایی را دوباره به این شهر برگردانید! خیابان‌ها و کوچه‌ها را پاکسازی کنید . سپس با استفاده از قلم‌موی حود Genie‌هایی خلق کنید تا در مبارزه با دشمنان و صد البته، پازل‌ها و معما‌های بازی یار و یاور شما باشند. این بازی همچنین شامل دو ماد اضافی مخصوص PS VR است تا به شما اجازه‌ی خلاقیت بیشتری را بدهد.

 
بازی Destruction AllStars تا روز ۵ آوریل (مصادف با شانزدهم فروردین)، Control: Ultimate Edition و Concrete Genie نیز تا تاریخ ۱ مارس ( مصادف با ۱۱ اسفند) در سرویس PS Plus قابل دریافت خواهند بود.
 

آخرین فرصت برای دریافت بازی‌های ماه ژانویه‌ی PS Plus!

یادتان باشد که شما تنها تا روز اول فوریه (مصادف با ۱۳ بهمن) مهلت دارید تا بازی‌های Maneater ،Shadow Of Tomb Raider و Greedfall را به لایبرری بازی‌های خود اضافه کنید.

آیا شما هم از مشتکرین سرویس PS Plus هستید؟ آیا از این سرویس راضی هستید؟ در ماه‌های اخیر کدام ماه برای شما جذاب‌تر بوده و بازی‌های بهتری را از این سرویس دریافت کرده‌اید؟ خیلی خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا