1%
  • 0/10

تماشا کنید: تخریب خنده دار هوش مصنوعی در تیزر من نفرت انگیز 4

وقتی ایلومینیشن هوش مصنوعی را دست می‌اندازد!

تماشا کنید: تخریب خنده دار هوش مصنوعی در تیزر من نفرت انگیز 4 ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک

استودیو ایلومینیشن در جریان برگزاری مسابقه سوپر بول تیزر من نفرت انگیز 4 را پخش کرده که به شکل خنده داری هوش مصنوعی را تخریب می‌کند.

هوش مصنوعی طی یک سال گذشته به موضوعی داغ در میان شرکت‌های فعال در حوزه مصنوعی و حتی مردم عادی تبدیل شده است. شرکت‌ها نسخه‌های محدودی از هوش‌های مصنوعی خود را در اختیار عموم کاربران قرار داده که قادر هستند به سوالات پاسخ داده، متن‌هایی را پیرامون موضوعی خاص آماده کرده یا حتی تصاویری را بر اساس توصیفات دریافتی خلق کنند. البته اکثر تصاویری که توسط هوش مصنوعی خلق می‌شوند، ایرادات واضحی داشته که حالا دلیلش را می‌دانیم!

همان‌طور که انتظار می‌رفت، استودیو ایلومینیشن حین برگزاری پنجاه و هشتمین رقابت سوپر بول (Super Bowl LVIII) تیزر من نفرت انگیز 4 (Despicable Me 4) را به نمایش گذاشت. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و تصاویری را نشان می‌دهد که توسط هوش مصنوعی ساخته شده و هر کدام، ایراد قابل توجهی را در خود جای داده‌اند. در همین حین، صدایی را می‌شنویم که تاکید دارد هوش مصنوعی در حال تغییر نگاهمان به جهان است.

تیزر من نفرت انگیز 4 در ثانیه‌های میانی زوم آوت کرده و فاش می‌کند تصاویری که هوش‌های مصنوعی تمام این مدت در اختیارمان قرار می‌دادند، در واقع حاصل خلاقیت و بازیگوشی مینیون‌ها بوده‌اند. آن‌ها پشت صدها کامپیوتر نشسته و بر اساس توصیفاتی که هر فرد ارائه می‌دهد، تصویری را ایجاد کرده و برایش می‌فرستند.

انیمیشن Despicable Me 4 در شرایطی روایت می‌شود که نخستین فرزند گرو و لوسی به دنیا آمده و آن دو زندگی خوبی در کنار دخترخوانده‌هایشان دارند. البته گرو جونیور چندان از پدرش خوشش نمی‌آید. در چنین شرایطی، یک خلافکار از زندان فرار کرده و تصمیم می‌گیرد با کمک معشوقه شرور خود به سراغ گرو و خانواده‌اش برود.

انیمیشن من نفرت انگیز 4 از تاریخ ۱۳ تیر سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ جولای) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments