تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه‌ی Demon’s Souls Remake منتشر شد

این بازی سه سال در دست ساخت بوده است

استودیوی بلوپوینت گیمز با همکاری بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، تریلر هنگام عرضه‌ی Demon’s Souls Remake را در فضای مجازی منتشر کرد.

هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) یکی از بازیسازان مشهور ژاپنی است که با خلق مجموعه‌ی Souls شناخته می‌شود. او در یکی از مصاحبه‌های خود در سال ۲۰۱۶ میلادی به ساخت Demon’s Souls Remake ابراز تمایل کرد اما تاکید داشت همه چیز به مدیران سونی بستگی دارد؛ زیرا امتیاز در اختیار آن‌ها‌ است. این شرکت که دیدگاه مثبتی نسبت به ایده‌ی مطرح‌شده داشت، پس از مشورت با مدیران فرام‌سافتور، وظیفه‌ی بازسازی را به بلوپوینت گیمز سپرد؛ استودیویی که تجربه‌ی بالایی در ریمستر یا ریمیک عناوین قدیمی دارد.

همزمان با انتشار در بخشی از جهان، بلوپوینت گیمز تریلر هنگام عرضه‌ی Demon’s Souls Remake را با قرار دادن پستی در وب سایت PlayStation در معرض نمایش قرار داد. این ویدیو بیشتر از یک دقیقه زمان داشته و در بخش‌های آغازینش شاهد صحنه‌هایی از The Nexus هستیم؛ مکانی که به واسطه‌ی آن می‌توان به بخش‌های مختلف بولتاریا سفر کرد. سپس، تریلر تمرکز خود را روی نمایش تعدادی از محیط‌ها مانند Vallt of Defilment ،The Tower of Latria و Shrine of Storms قرار می‌دهد. در بخش‌های پایانی هم با برخی از شخصیت‌ها و همچنین باس فایت‌ها ملاقت می‌کنیم.

گوین مور (Gavin Moore) که به عنوان کارگردان نوآوری در بلوپوینت گیمز مشغول به کار است، از طرف تمامی اعضای تیم توسعه متنی را نوشت و در کنار تریلر هنگام عرضه‌ی Demon’s Souls Remake به اشتراک گذاشت:

به نمایندگی از تمام اعضای تیم توسعه باید بگویم سه سالی که روی Demon’s Souls Remake کار کردیم بسیار ویژه بود. باعث افتخار ما است که یکی از عناوین کلاسیک پلی‌استیشن را بازسازی کرده‌ایم تا طرفداران قدیمی و همچنین نسل کاملا جدیدی از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی بتوانند این محصول افسانه‌ای را تجربه کنند.

سال‌ها ایده‌ی تولید یک بازسازی برای Demon’s Souls را در ذهنمان می‌پروراندیم اما گمان می‌کردیم نمی‌توانیم از تمام پتانسیل‌هایش بهره ببریم. به لطف قدرت کنسول نسل نهمی، به این نتیجه رسیدیم که حالا می‌توانیم از پس چنین چالشی بربیاییم.

داستان درباره‌ی یک شمشیرزن بی‌نام و نشان است که که پس از مرگ، وارد مکانی به نام The Nexus شده و با موجوداتی شیطانی از جمله Maiden in Black ملاقات می‌کند. آن‌ها برخلاف دیگر موجودات شیطانی که قتل عام انسان‌ها و نابودی جهانشان را در سر می‌پرورانند، به دنبال بازگرداندن The Old One به خواب عمیق هستند. شخصیت اصلی داستان که وجودش به The Nexus گره خورده، چاره‌ای ندارد جز اینکه به تمام مناطق امپراتوری سفر کرده، شیاطین قدرتمندی که در آنجا ساکن هستند را کشته، قدرتشان را جذب کرده و برای رویارویی نهایی آماده شوند.

در انتها، لازم به ذکر است Demon’s Souls Remake هم اکنون برای کاربرانی که در منطقه‌ی اقیانوسیه ساکن هستند منتشر شده است و علاقه‌مندان در دیگر نقاط جهان باید تا ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) منتظر بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا