بازی Demon’s Souls برای پلی‌استیشن 5 دارای درجه‌ی سختی آسان است

چالش‌های این شاهکار

بازی Demon’s Souls برای پلی‌استیشن 5 دارای درجه‌ی سختی آسان است مهسا سپاهی ۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Demon’s Souls

استودیوی بازی‌سازی Bluepoint Games از درجه‌ سختی بازی Demon’s Souls روی کنسول پلی‌استیشن 5 می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید بازی Demon’s Souls به تازگی در تاریخ ۲۲ آبان ماه (مصادف با ۱۲ نوامبر) برای کنسول نسل نهمی سونی عرضه شده و اتفاقا نقدهای خوبی هم دریافت کرده است. جالب است بدانید متای جدیدترین محصول بلوپوینت گیمز با امتیاز ۹۲ توانسته توجه عده‌ی زیادی را به خود جلب کند.

به گفته‌ی Gavin Moore، کارگردان بازی Demon’s Souls، او در مراحل تولید این عنوان به فکر اضافه کردن حالت آسان بوده است تا بازیکنان بتوانند درجه‌ی سختی بازی را تغییر دهند. این بازی‌ساز خلاق می‌گوید در زمان بحث و گفتگو درمورد درجه‌ی سختی بازی، تصمیم‌هایی گرفته شد و در نهایت توسعه‌دهندگان به این نتیجه رسیدند که وجود تعادل در بازی لازم است. البته به گفته‌ی Gavin Moore، چالش‌های موجود در بازی Demon’s Souls کاملا منصفانه هستند. این مصاحبه توسط واشنگتن پست منتشر شده است.

از سوی دیگر، تعداد زیادی از طرفداران امیدوار هستند تا بلوپوینت گیمز بازی Demon’s Souls را برای رایانه‌های شخصی عرضه کند. Death Stranding و Horizon Zero Dawn که عناوین انحصاری پلی‌استیشن به حساب می‌آمدند، امسال برای رایانه‌های شخصی هم عرضه شدند. به همین دلیل، امید است تا این اتفاق برای Demon’s Souls Remake هم بیافتد و کاربران پلتفرم پی‌سی هم بتوانند از تجربه‌ی این عنوان لذت ببرند.

طبق اطلاعات منتشر شده، Demon’s Souls در پلی‌استیشن 5 با رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا نمی‌شود. در واقع بازیکنان با رزولوشن 1440p و نرخ ۶۰ فریم برثانیه آن را تجربه می‌کنند. همچنین این بازی از قابلیت ردیابی پرتو (Ray Tracing) پشتیبانی کرده و قدرت پلی‌استیشن 5 را به رخ طرفداران سری سولز کشیده است.

لازم به ذکر است که بازی Demon’s Souls در حال حاضر روی کنسول پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا