#مهسا_امینی

احتمال حضور دث‌استروک در اسنایدر کات Justice League قوت گرفته است

ظاهرا زک اسنایدر می‌خواهد از تمام پتانسیل‌های اثر جدیدش بهره ببرد

حضور دث‌استروک در اسنایدر کات Justice League

طبق گزارشی که ساعاتی قبل در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، احتمال حضور دث‌استروک در اسنایدر کات Justice League وجود دارد.

پس از اینکه جاس ویدون (Joss Whedon) جای زک اسنایدر (Zack Snyder) را روی صندلی کارگردانی Justice League گرفت، بنا به دلایلی ترجیح داد تعداد زیادی از صحنه‌ها را به صورت کامل تغییر دهد. این فیلم برخلاف انتظارها ظاهر شد و نه تنها بازخوردهای منفی‌ای دریافت کرد، بلکه فروش خوبی هم نداشت. در همین حین، کاربران متوجه شدند تفاوت‌ها میان نسخه‌ی مد نظر اسنایدر و نسخه‌ای که به سینماها راه یافته بسیار بیشتر از چیزی است که گمان می‌کردند. آن‌ها به امید اینکه اثر اسنایدر بتواند تجربه‌ی مورد نظر را رقم بزند، کمپینی راه‌اندازی کردند تا استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز مجبور به انتشارش شوند؛ اتفاقی که پس از چندین سال تلاش سرانجام در آستانه‌ی رخ دادن قرار دارد.

قبل از اینکه زک اسنایدر پروژه را به دلیل مسائل خانوادگی ترک کند، Justice League در فاز پس‌تولید قرار داشت. از همین رو، پیش‌بینی می‌شد اسنایدر کات تنها فاز نهایی را به پایان رسانده و سپس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. حتی گزارش‌های غیررسمی هم ضبط شدن تمامی صحنه‌های مد نظر را تایید کرده بودند. با این حال، این فیلمساز آمریکایی اجازه‌ی مورد نیاز را دریافت کرد تا صحنه‌های جدیدی را ضبط کند. ظاهرا طی سال‌های گذشته ایده‌های جدیدی به ذهنش خطور کردند. پیش از این می‌دانستیم جرد لتو (Jared Leto) به تیم بازیگری پیوسته تا بار دیگر در قامت جوکر جلوی دوربین ظاهر شود. حالا هم زمانش فرا رسیده تا یکی دیگر از نام‌های مشهور را به لیست دست‌اندرکاران اضافه کنیم.

وب سایت Collider با انتشار یک گزارش اختصاصی از حضور دث‌استروک در اسنایدر کات Justice League خبر داد. نویسنده جزئیات بیشتری در این باره به اشتراک نگذاشت و نمی‌دانیم اهمیت این شخصیت منفی در جریان داستان چه مقدار خواهد بود. با این حال، بازگشت اسلید ویلسون در اسنایدر کات تا حدودی قابل‌پیش‌بینی بود؛ زیرا جو منگنیلو (Joe Manganiello) در نسخه‌ی ۲۰۱۷ فیلم حضور کوتاهی داشت. اگر حافظه‌تان یاری کند، لکس لوتر در بخش‌های پایانی نسخه‌ی قدیمی از زندان فرار کرد و سپس ملاقاتی با دس‌استروک انجام داد. او به ویلسون پیشنهاد کرد مانند ابرقهرمانان گروهی از افراد شرور ایجاد کنند. در ضمن، منگنیلو چندی پیش رنگ موهای خود را تغییر داد. بدون شک این اتفاق با فیلمبرداری صحنه‌های جدید ارتباط دارد.

دث‌استروک، یکی از شخصیت مورد انتظار طرفداران بوده است. پس از انتخاب جو منگنیلو به عنوان بازیگر این نقش، یک فیلم اختصاصی بر اساس او در دست ساخت قرار گرفت اما به سرانجام نرسید. دلیل این اتفاق را باید در شکست تجاری Justice League 2017 یافت که استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز را به تغییر در برنامه‌های خود برای آینده‌ی دنیای سینمایی مجبور کرد. در پی آن تغییرها نه تنها فیلم اختصاصی اسلید ویلسون، بلکه اسپین‌آف‌های جوکر و هارلی کوئین هم به طور کامل کنار گذاشته شدند. اینطور که هم به نظر می‌رسد، در حال حاضر برنامه‌ای برای ساختشان وجود ندارد.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اسنایدر کات Justice League در قالب یک مینی سریال چهار قسمته اواسط سال آینده‌ی میلادی از سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد. پس از اتمام سریال، تمامی قسمت‌ها کنار هم قرار گرفته و در قالب یک فیلم سینمایی چهار ساعته در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا