بازی Deathloop از قابلیت‌های کنترلر دوال‌سنس بهره می‌گیرد

تجربه‌ای که قابل مقایسه نخواهد بود

بازی Deathloop

ان لوئیس (Anne Lewis)، مدیر ارشد تولید محتوای استودیوی بتزدا، در وبلاگ پلی‌استیشن از بازی Deathloop و قابلیت‌های کنترلر دوال‌سنس برای آن گفته است.

همان‌طور که می‌دانید کنترلر کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5 که دوال‌سنس (DualSense) نام دارد، دارای قابلیت‌های منحصر ‌به‌فردی بوده که بازی‌های مختلفی از آن‌ پشتیبانی می‌کند. Deathloop عنوان انحصاری پلی‌استیشن 5 به حساب می‌آید و به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، این بازی از تکنولوژی بازخورد لمسی دوال‌سنس بهره می‌گیرد. این ویژگی در نحوه‌ی استفاده از سلاح‌های مختلف بسیار کاربردی است و لذت تجربه‌ی بازی را چند برابر می‌کند. کاربران به لطف این تکنولوژی، می‌توانند آماده شدن مجدد سلاح را از طریق سنسورهای لمسی احساس کنند. این موضوع شامل اتفاقات مختلفی از جمله دویدن و ضربه زدن هم می‌شود.

دوال‌سنس دارای اسپیکرهایی است که به تجربه‌ی بهتر عناوینی از جمله Deathloop کمک می‌کنند. در واقع، صداهای مختلف از طریق این اسپیکرها قابل شنیدن هستند و حس واقع‌گرایانه‌تری به کاربر می‎دهند. دینگا باکابا، کارگردان بازی Deathloop، درمورد ویژگی‌های مختلف کنترلر پلی‌استیشن 5 ابراز رضایت کرده و درمورد آینده‌ی آن و تجربه‌ی بازیکنان از Deathloop امیدوار است.

Deathloop یک بازی چندنفره است که داستان آن حول دو شخصیت Colt و Julianna جریان دارد. این بازی اکشن اول شخص درباره‌ی قاتلی به نام کلت است که در جزیره‌ی بلک‌ریف به هوش می‌آید. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه‌ی زمانی گرفتار شده و تاریخی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. او هر بار که بمیرد، باید چرخه را از نو آغاز کند. هدف جولیانا این است که کولت را شکار کند تا نگذارد از این چرخه خارج شود. بازی مورد انتظار Deathloop گیم‌پلی ‌هیجان‌انگیزی داشته که شامل مخفی‌کاری، استفاده از حرکات پارکور برای جابجایی در محیط و کشتن دشمنان می‌شود.

لازم به ذکر است که بازی Deathloop در تاریخ ۲۱ ماه مه سال آینده‌ی میلادی (مصادف با ۳۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۰) برای پلتفرم پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا