1%
  • 10/10

تماشا کنید: تغییر صحنه‌های تریلر اصلی در نسخه چینی تریلر فیلم ددپول و ولورین

بهبود جلوه‌های ویژه و عوض شدن دیالوگ‌ها‌!!

تماشا کنید: تغییر صحنه‌های تریلر اصلی در نسخه چینی تریلر فیلم ددپول و ولورین ۴۶ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

به‌دنبال برگزاری اولین تور تبلیغاتی در شانگهای، نسخه چینی تریلر فیلم ددپول و ولورین در شبکه‌های مجازی منتشر شده و برخی از تغییراتش توجه طرفداران را جلب کرده است.

متاسفانه بنا به یک سری دلایل که بارها درباره‌شان صحبت شده، طی چند سال اخیر شاهد افت چشمگیر فرانچایز مولتی میلیاردی دنیای سینمایی مارول بودیم. برخلاف حماسه بی‌نهایت که شاهکار پس از شاهکار خلق می‌کرد، آثار حماسه مولتی‌ورس یکی در میان خوب و ناامیدکننده بوده است. به‌همین خاطر همه نگاه‌ها به رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine است که کمتر از یک ماه آینده راهی سینماها می‌شود و طبق گزارش‌های متعدد قراره دنیای سینمایی مارول را دوباره به مسیر درست بازگرداند.

به‌تازگی استودیو مارول اولین تور تبلیغاتی خود را در شهر شانگهای برگزار کرده و حتی ۴۰ دقیقه ابتدایی فیلم را در یک اکران آزمایشی برای شرکت کنندگان به نمایش گذاشته که به لو رفتن جزئیات قابل توجهی منجر شده است. به‌دنبال برگزاری تور تبلیغاتی در شانگهای، نسخه چینی دومین تریلر فیلم ددپول و ولورین در شبکه‌های مجازی منتشر شده و توجه طرفداران تیزبین را به خود جلب کرده است. جدا از بهبود جلوه‌های ویژه و تغییر کردن برخی از دیالوگ‌ها، بزرگترین نکته این تریلر عوض شدن برخی از صحنه‌ها است.

برای مثال در صحنه‌ای که ددپول و ولورین در حال شیرجه شدن در پورتال جادویی دکتر استرنج هستند، می‌توان صورت الیوث (هیولای ابرمانندی که توسط یکی از ورینت‌های کانگ فاتح به انتهای زمان تبعید شده و از خطوط زمانی هرس شده تغذیه می‌کند) را دید در حالی که در نسخه اصلی هیچ خبری از او نیست. همچنین برخی از صحنه‌های اکشن و مبارزات ددپول و ولورین نیز دستخوش تغییراتی کوچکی شده است.

از داستان فیلم چه می‌دانیم؟ طبق آخرین خلاصه داستانی منتشر شده، ددپول و ولورین نه‌تنها برای شکست دادن طیفی از ابرشرور‌های مارول با یکدیگر همکاری می‌کنند، بلکه قراره بدون هیچ دعوتی به دنیای سینمایی مارول بیایند و سبک و درجه سنی بزرگسال فرانچایز مردان ایکس فاکس را روی برخی از لحظات مورد علاقه‌مان از فاز اول تا چهارم اعمال کنند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

46 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments