#مهسا_امینی

آپدیت جدید Dead or Alive 6 تغییر رنگ مو را پولی می‌کند!

این آپدیت مخصوص نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 است

آپدیت جدید Dead or Alive 6

آپدیت جدید عنوان Dead or Alive 6 روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 سیستمی را به بازی اضافه کرده است که برای تغییر رنگ موی کاراکترتان، مجبورید پول واقعی خرج کنید.

شرکت Koei Tecmo Games با این که قسمت ششم از سری بازی‌های مبارزه‌ای Dead or Alive را به صورت پرمیوم عرضه کرده است، اما از ابتدا به دنبال این بود تا با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای درآمد بیشتری از آن داشته باشد. حتی یک نسخه‌ی رایگان از بازی هم منتشر شد که تنها چهار مبارز دارد و مابقی را یا باید به صورت جداگانه بخرید، یا بازی را به نسخه‌ی پرمیوم ارتقا دهید.

حال در آپدیت جدید Dead or Alive 6 که نسخه‌ی ۱.۲۰ و انحصاری پلی‌استیشن 4 است، سیستمی اضافه می‌شود که برای تغییر رنگ موی مبارزان مجبور به پرداخت پول واقعی می‌شوید. این کار از طریق تیکت‌های پرمیوم درون بازی میسر است که آن‌ها را باید بخرید. برای هر بار تغییر رنگ مو یک تیکت نیاز است که یک دلار هزینه دارد. بازی به شما از بین ۱۶ رنگ مختلف حق انتخاب می‌دهد.

نکته‌ی جالب و عجیب چنین سیستمی این است که با تغییر رنگ، رنگ جدید برای همیشه در دسترس قرار نمی‌گیرد و باید برای هر بار تغییر دوباره یک دلار پیاده شوید. رنگ جدید و قدیم هم فرقی نمی‌کند و برای بازگشت به حالت قبلی هم این وضعیت ثابت است. بخش بد قضیه این‌که اطلاعات رنگ مو در فایل ذخیره‌ی بازی قرار می‌گیرد. این یعنی اگر فایل ذخیره‌تان به هر دلیلی پاک شود، رنگ هم به حالت اولیه باز می‌گردد و دوباره برای تغییر به حالت دلخواه باید پول خرج کنید.

دور از انتظار نبود که طرفداران Dead or Alive 6 از اضافه شدن چنین سیستمی ناراحت باشد. البته فعلا کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی از چنین آپدیتی در امان هستند، اما شاید این وضعیت خیلی ادامه پیدا نکند!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا