ریو هایابوسا به جمع شخصیت‌های رایگان بازی DoA 6: Core Fighter پیوست

با حضور قهرمان بازی Ninja Gaiden


نسخه رایگان بازی Dead or Alive 6 هم‌اکنون برای دارندگان کنسول‌های نسل هشتمی دردسترس است.

نسخه رایگان بازی Dead or Alive 6 که با نام Core Fighters شناخته می‌شود، هم‌اکنون برای دارندگان کنسول‌های پلی‌اسیتشن 4 و ایکس‌باکس وان دردسترس است. دارندگان Core Fighters  می‌توانند به Ryu Hayabusa، قهرمان محبوب بازی Ninja Gaiden دسترسی پیدا کنند.

با این حال شما برای دریافت ریو هایابوسا نیاز به اشتراک Xbox Live Gold برای دارندگان ایکس‌باکس و اشتراک Playstation Plus برای دارندگان پلی‌استیشن 4 دارید.

جالب است بدانید که کاراکتر Ryu Hayabusa تنها برای دارندگان نسخه Core Fighters بازی دردسترس است و اگر شما نسخه کامل Dead or Alive 6 را خریداری کردید، باید به صورت یک بسته الحاقی و با پرداخت ۸ دلار این شخصیت را به جمع مبارزان خود اضافه کنید.

در بازی Dead or Alive 6 Core Fighters می‌توانید به تجربه بازی با چندین مبارز از جمله Hitomi و Kasumi بپردازید. همچنین، بیشتر زمین‌ها و حالت‌های بازی در این نسخه دردسترس هستند. لازم به ذکر است که بخش‌های دیگر مثل بخش داستانی بازی یا شخصیت‌های بیشتر را می‌توانید به صورت جداگانه برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان خود خریداری کنید.

بازی Dead or Alive 6 در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این بازی چندان مورد استقبال گیمرها قرار نگرفت و بازخوردهای منفی از سوی منتقدین دریافت کرد. بازی Dead or Alive 6 در سایت متاکریتیک نمره متوسط ۷۲ را دریافت کرد. Dead or Alive 6 یک بازی در سبک مبارزه‌ای که معمولا طرفداران این سبک انتظارات زیادی از مجموعه Dead or Alive دارند. با این حال نسخه آخر مجموعه نتوانست آنطور که باید انتظارات را بر آورده کند و با شکست مواجه شد. هنوز مشخص نیست که چه زمان نسخه بعدی بازی ساخته و عرضه خواهد شد، با این حال طرفداران بازی‌های ویدیویی امیدوارند بتوانند یکی از بهترین نسخه‌های Dead or Alive را در آینده تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا