بازی Dead Age برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هم منتشر شد

لذت کشتن زامبی‌ها با دوال‌شاک!

بازی Dead Age

پس از گذشت 4 سال از انتشار بازی Dead Age برای رایانه‌های شخصی، حالا می‌توانیم در پلی‌استیشن 4 آن‌ را تجربه کنیم.

Dead Age یک روگ‌لایت زامبی محور است که حال و هوای آخرالزمانی دارد. در این بازی شما یکی از بازماندگانی هستید که باید برای بقای خود، از چالش‌های زیادی گذر کنید تا در کنار سایر بازماندگان به بقای خود ادامه دهید. در بازی Dead Age، همکاری و تصمیم‌گیری حرف اول را می‌زند و بازیکن در طول مراحل وظیفه‌ دارد برای نجات جان خود و دیگران، انتخاب‌های دشواری داشته باشد. یکی از جذابیت‌های بازی Dead Age، رندوم بودن ماموریت‌های آن است. در واقع شما هربار که این بازی را انجام دهید، با مراحل نسبتا متفاوتی روبه‌رو خواهید شد و بر اساس تصمیماتی که می‌گیرید، در نهایت یکی از 6 پایان را تجربه خواهید کرد.

همکاری و تصمیم‌گیری در سیستم مبارزات اهمیت زیادی دارند؛ چرا که در بازی Dead Age مرگ قطعی است و هیچ راه برگشتی از آن وجود ندارد. پس باید قبل از شروع هر مبارزه به اندازه کافی آمادگی داشته باشید و جان خود و دیگران را به خطر نیاندازید. انتخاب همراه، بمب گذاری، نوع حمله و انتخاب اسلحه از مکانیزم‌هایی هستند که بازیکن را برای رسیدن به یک استراتژی مناسب، یاری می‌کنند. میدان مبارزه در این بازی به صورتی است که طرفین روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و به صورت نوبتی به همدیگر حمله می‌کنند.

بازی Dead Age چیزی فراتر از یک بازی نقش آفرینی است. در طول بازی، بازیکن با هم‌گروهی‌های خود همکاری می‌کند و وظایف را بین یکدیگر تقسیم می‌کنند. ساخت تجهیزات یکی از جاذبه‌های Dead Age به‌حساب می‌آید و ایجاد اتحاد میان دیگر گروه‌ها و دفاع از پایگاه از سایر وظایف بازیکن در این اثر است.

این بازی آخرالزمانی که توسط Silent Dreams توسعه یافته، اولین بار در سال ۲۰۱۶ توسط Headup Games، تنها برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و حالا برای گوشی‌های موبایل و پلی‌استیشن 4 نیز در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا