1%
  • 0/10

نقش منفی Black Adam احتمالا به بازیگر فیلم Aladdin می‌رسد

مروان کنزاری و یک نقش منفی دیگر

نقش منفی Black Adam احتمالا به بازیگر فیلم Aladdin می‌رسد ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
نقش منفی Black Adam

طبق گزارشی که ساعاتی قبل روی خروجی The Hollywood Reporter قرار گرفته، مروان کنزاری احتمالا نقش منفی Black Adam را ایفا می‌کند.

پس از اینکه ویروس کرونا در تمامی کشورها شیوع یافت و به یک بحران جهانی تبدیل شد، دولتمردان تصمیم گرفتند مکان‌های شلوغ و غیرضروری از جمله سینماها را تعطیل کنند. با رخ دادن این اتفاق، استودیوهای فعال از جمله وارنر مجبور شدند فیلم‌های جدید و همچنین پروژه‌های در دست ساخت خود را یکی پس از دیگری تاخیر بزنند. یکی از فیلم‌های وارنر که تحت تاثیر کرونا قرار گرفت، Black Adam است. اولین اقتباس سینمایی بلک ادم قرار بود در دسامبر سال جاری میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای بیاید.

Black Adam با وجود فراز و نشیب‌ها روند پیشرفت را طی می‌کند. برای مدت نسبتا طولانی‌ای دواین جانسون (Dwayne Johnson) تنها هنرپیشه‌ی رسمی پروژه محسوب می‌شد اما طی ماه‌های گذشته چهره‌های جدیدی به تیم بازیگری اضافه شدند. در حال حاضر می‌دانیم نوحا سنتینو (Noah Centineo)، آلدیس هاج (Aldis Hodge) و کوئینتسا سوئیندل (Quintessa Swindell) با وارنر به توافق رسیده و قرار است به ترتیب نقش‌های اتم اسمشر، هاوکمن و سایکلون را ایفا کنند. داکتر فیت هم در داستان حضور دارد اما بازیگرش هنوز معرفی نشده است. به این موارد، باید سارا شاهی (Sarah Shahi) را اضافه کرد که به پروژه پیوسته اما نمی‌دانیم به عنوان کدام شخصیت جلوی دوربین ظاهر می‌شود.

با توجه به گزارش اخیر The Hollywood Reporter، مروان کنزاری (Marwan Kenzari) مراحل پایانی مذاکره با استودیوی برادران وارنر را پشت سر می‌گذارد تا به Black Adam بپیوندد. نویسنده‌ی هالیوود ریپتور در مطلب خود نگفت بازیگر هلندی چه نقشی را بر عهده می‌گیرد اما وب سایت The Wrap تقریبا همزمان گزارشی اختصاصی‌ای را روی خروجی خود قرار داد. اگر ادعای نویسنده صحت داشته باشد، کنزاری نقش منفی را جلوی دوربین ایفا کند. این چهره‌ی هلندی در ۲۰۰۸ میلادی رسما وارد حوزه‌ی بازیگری شد و طی این سال‌ها در آثار متعددی حضور یافت. از شناخته‌شده‌ترینشان می‌توان به Aladdin و The Old Guard اشاره کرد.

پس از اینکه گزارش‌های غیررسمی مبنی بر پیوستن سارا شاهی به Black Adam به فضای مجازی راه یافت، دواین جانسون پستی را در اینستاگرام خود منتشر و این خبر را رسما تایید کرد. او همچنین در بخش کپشن پست خود جمله‌ای نوشته بود که باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌های مختلفی شد. عده‌ای از مخاطبان معتقد هستند با توجه به جمله‌ی جانسون، شاهی نقش منفی را ایفا می‌کند. در صورتی که گزارش The Wrap هم صحت داشته باشد، می‌توان گفت شخصیت اصلی داستان باید مقابل دو آنتاگونیست بایستد.

Black Adam در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی ندارد اما این پروژه طی ماه آوریل (مصادف با ۱۲ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰) وارد فاز تولید می‌شود. در صورتی که فیلمبرداری مطابق برنامه‌ریزی‌ها به پایان برسد، می‌توان انتظار داشت فیلم مزبور در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای بیاید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments