به‌روزرسانی جدید بازی Dauntless به‌زودی منتشر می‌شود

مقابله با عناصر خلاء

به‌روزرسانی جدید بازی Dauntless به‌زودی منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

توسعه‌ دهندگان بازی Dauntless از به‌روزرسانی جدید آن که Call of the Void نام دارد، خبر می‌دهند.

به‌روزرسانی جدیدی که استودیوی فونیکس لَبز (Phoenix Labs) برای بازی Dauntless در نظر گرفته، جزئیات جالبی را به این بازی رایگان اضافه می‌کند. اسم این آپدیت Call of the Void است و فضای تاریکی دارد. همچنین، توسعه‌دهندگان می‌گویند این به‌روزرسانی المان‌های خلاء را همراه خود دارد و بازیکنان می‌توانند با Umbral Escalation وارد چالش جدیدی شوند.

بازی Dauntless شباهت‌های زیادی به سری بازی‌های Monster Hunter شرکت کپکام دارد و در سال ۱۳۹۸ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شده است. همچنین، این بازی نقش‌آفرینی کوآپ از ویژگی کراس‌پلی پیروی می‌کند و کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند با یک‌دیگر به تجربه‌‌ی این عنوان اکشن بپردازند.

در به‌روزرسانی جدید این بازی نقش‌‌آفرینی فونیکس لبز، Escalation امکان رویارویی بازیکنان با دشمنان و چالش‌های جدید را می‌دهد و آن‌‍‌ها را با فضای تازه‌ای آشنا می‌کند. در Call of the Void موجودی به‌نام Thrax به بازی اضافه می‌شود که قابلیت‌های جالبی دارد. همچنین Behemoth می‌تواند پرتال‌های مختلفی را باز کند و با حرکات مارپیچ خود بازیکن را به‌ دردسر بیاندازد. حالت Training Grounds هم به بازی اضافه می‌شود که به کاربران در تصمیم‌گیری‌های مختلف در مورد سلاح‌ها و نحوه‌ی کمبوها کمک می‌کند.

به‌روزرسانی Call of the Void در ۲۲ خرداد امسال (مصادف با ۱۱ ژوئن) برای بازی هیجان‌انگیز و رایگان Dauntless عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا