شیائومی میکس فولد ۴؛ گوشی تاشوی شیائومی به بازار جهانی عرضه می‌شود

شیائومی میکس فولد ۴

اینطور که از گزارشات پیداست، ظاهرا شیائومی قصد دارد گوشی تاشوی بعدی خود یعنی میکس فولد ۴ را برخلاف میکس فولد ۳ راهی بازار جهانی کند.

میکس فولد ۳ جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی است که اتفاقا همین امسال رونمایی و راهی بازار شده اما فقط کاربران چینی به آن دسترسی دارند. یعنی شیائومی در نظر ندارد این گوشی را راهی بازار جهانی کند. اما شیائومی میکس فولد ۴ که به عنوان جانشین این محصول برای سال آینده در نظر گرفته شده، راهی بازار جهانی خواهد شد.

شیائومی میکس فولد ۴ با دو شماره مدل مختلف یعنی 2405CPX3DG و 2405CPX3DC در پایگاه داده ISMI دیده شده که حرف C در شماره مدل دوم یعنی China (چین) و G در شماره مدل اول یعنی Global (جهانی). همچنین عدد ۲۴۰۵ در شماره مدل این دو گوشی هم یک سرنخ مهم به همراه دارد. ۲۴ یعنی ۲۰۲۴ و ۰۵ یعنی به احتمال زیاد باید انتظار داشته باشیم میکس فولد ۴ در پنجمین ماه سال ۲۰۲۴ یعنی ماه مه (می) رونمایی و راهی بازار شود. البته اگر واقعا شیائومی از تاریخ رونمایی این گوشی به عنوان شماره مدل استفاده کرده باشد.

علاوه بر شیائومی میکس فولد ۴، یک گوشی تاشو به سبک فلیپ هم در پایگاه داده یادشده دیده شده که انتظار می‌رود میکس فلیپ نام داشته باشد. این نخستین محصول تاشوی شیائومی با چنین مکانیزمی خواهد بود و انتظار می‌رود در این مسیر عملکرد موفقیت‌آمیزی هم داشته باشد.

شیائومی از زمانی که فقط از اپل الگوبرداری می‌کرد و در واقع «اپل چینی» شناخته می‌شد تاکنون، پیشرفت بسیار زیادی کرده و دیگر نمی‌توان به خاطر میکس فولد یا میکس فلیپ، آن را «اپل چینی» خطاب کرد چرا که حالا این شرکت به مرحله‌ای از پیشرفت رسیده که طراحی‌های خاص و جذابی برای محصولاتش در نظر می‌گیرد، بدون اینکه از شرکتی کپی کرده باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا