تاریخ انتشار بازی Ghostrunner اعلام شد | رقیب Cyberpunk 2077 در راه است!

روح سوار را با تخفیف خریداری کنید

تاریخ انتشار بازی Ghostrunner اعلام شد | رقیب Cyberpunk 2077 در راه است! مهسا سپاهی ۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی

سازندگان و استودیوی وان مور لِوِل تاریخ انتشار Ghostrunner را اعلام کردند.

توسعه‌دهنده‌ی بازی Ghostrunner یعنی استودیوی بازی‌سازی وان مور لِوِل (One More Level) به همراه شرکت اسلیپ‌گیت آیرون ورک (Slipgate Ironworks) مدتی پیش، تولید این عنوان را اعلام کردند. این بازی تک نفره‌ی اول شخص در سبک هک اند اسلش ساخته شده و طبق گفته‌ی سازندگان، قرار است برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. بازی گوست‌رانر از افکار نوین بسیاری برای گیم‌پلی و ویژگی‌های بصری‌اش بهره گرفته و می‌توان گفت ساختار آن از این لحاظ، تا حدی شبیه به اثر هات‌لاین میامی است. این عنوان اکشن همانند بازی Mirror’s Edge تاکید زیادی بر حرکات آکروباتیک و پارکور دارد و این المان از تریلرهای منتشر شده کاملا مشخص است.

قبل‌تر تاریخ عرضه‌ی این عنوان اکشن به طور دقیق اعلام نشده بود و تنها می‌دانستیم در سال ۲۰۲۰ می‌توانیم آن را تجربه کنیم. حالا توسعه‌دهندگان اعلام کردند تاریخ انتشار Ghostrunner روز ۶ آبان ماه امسال (مصادف با ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی) خواهد بود. کسانی که عضو سرویس اشتراکی پلی‌استیشن پلاس هستند یا قصد دارند نسخه‌ی PC بازی را خریداری کنند، می‌توانند از تخفیف ۲۰ درصدی درنظر گرفته شده استفاده کنند. همچنین، نسخه‌ی ایکس‌باکس وان گوست‌رانر هم دارای تخفیف ۱۰ درصدی خواهد بود.

در بازی گوست‌رانر کاربران می‌توانند با استفاده از قلابی که در اختیار دارند، به سکو‌های دورتر بروند و به‌وسیله سورتمه‌ی خود، در شیب‌ها با سرعت زیادی حرکت کنند. نحوه‌ی ترکیب این حرکات با هم و استفاده مناسب از آن‌ها در این بازی مهیج چالشی اساسی محسوب می‌شود که برای بازیکنان می‌تواند جذابیت زیادی داشته باشد.

طبق گزارشات منتشر شده، بازی جدید استودیوی وان مور لِوِل قرار است برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. تاریخ انتشار Ghostrunner در ۶ آبان ماه امسال (مصادف با ۲۷ اکتبر سال جاری میلادی) خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا