ساخت دنباله سری The Witcher توسط سی‌دی پراجکت رد تایید شد

سی‌دی پراجکت رد از برنامه‌ی جدید خود برای توسعه‌ی همزمان بازی‌هایش خبر می‌دهد

ساخت دنباله سری The Witcher توسط سی‌دی پراجکت رد تایید شد نیکان صبوری ۰ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
ساخت دنباله سری The Witcher

ساخت دنباله سری The Witcher توسط سی‌دی پراجکت رد تایید شد. آنها اعلام کردند که این استودیو قرار است روی دو پروژه به صورت همزمان کار کند.

CD Projekt Red تایید کرد که برنامه‌هایی برای ساخت دنباله سری اصلی The Witcher را دارد و در آینده روش توسعه‌ی پروژه‌های خود را به حالت ساخت دو فرانچایز به صورت هم زمان (Dual-Franchise Model) تغییر دهد، به عبارت ساده‌تر دنباله‌های Cyberpunk 2077 و The Witcher 3: Wild Hunt در یک زمان مشخصی توسعه خواهند یافت.

قبل از انتشار The Witcher 3: Wild Hunt سرپرست تیم سی‌دی پراجکت رد، آدام بدوفسکی (Adam Badowski) تایید کرده بود که این استودیو به دنبال ادامه‌ای مناسب برای این سری است. در مدت چهار سالی که این بازی منتشر شده، شرکت سازنده از ساخت عنوان دیگری از دنیای The Witcher را تایید کرد و طرفداران می‌توانند بار دیگر با گرالت (شخصیت اصلی مجموعه بازی The Witcher) یک ماجراجویی جدیدی را تجربه کنند. در حال حاضر، حفظ سلامت مالی این استودیو و وضعیت اقتصادی آن به انتشار یک بازی بزرگ بستگی دارد که همین امر باعث شده مسیر سی‌دی پراجکت عوض شود.

حال این استودیوی بازیسازی گفت که برنامه‌هایی برای ساخت دو فرانچایز The Witcher و Cyberpunk به صورت هم زمان دارد و می‌توانند منابع مالیشان را برای این دو فرانچایز بزرگ تقسیم کنند. بنابراین طرفداران دیگر لازم نیست چهار الی پنچ سال برای تجربه‌ی یک بازی جدید دیگر از سوی این استودیو صبر کنند.

ساخت دنباله سری The Witcher

با توجه به آمار درآمد این شرکت از بازی The Witcher 3: Wild Hunt، حرکت جدید برای این استودیو لهستانی زیاد هم دور از ذهن نیست. آمار فروش این بازی در حدی است که با ثابت ماندن میزان فروش Thronebreaker: The Witcher Tales برای این شرکت مشکلی ایجاد نکرده است.

آخرین بازی در حال ساخت توسط این استودیو با نام Cyberpunk 2077 در تاریخ 28 فروردین 1399 (16 آوریل 2020) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا