کات‌سین‌های بازی Cyberpunk 2077 دارای زاویه دید اول شخص خواهند بود

احتمال وجود گزینه انتخاب، بین زاویه دوربین سوم شخص و اول شخص در حین رانندگی!

بازی Cyberpunk 2077

استودیو سی‌دی پراجکت رد رسما تایید کرد که زاویه‌ی دوربین در کات‌سین‌های بازی Cyberpunk 2077 به صورت اول شخص خواهند بود.

غیرممکن است با استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) بشناسید و شاهکار این استودیو لهستانی، The Witcher 3: Wild Hunt را تجربه نکرده باشید. در مجموعه The Witcher ما کنترل شخصیت گرالت را بر عهده داشتیم و با زاویه دوربین سوم شخص به ماجراجویی با این کاراکتر می‌پرداختیم. با این حال به نظر می‌رسد، بازی Cyberpunk 2077، محصول جدید استودیو سی‌دی پراجکت رد به طور کلی از زاویه اول شخص روایت خواهد شد.

در اولین نمایش‌های بازی Cyberpunk 2077، شاهد کات‌سین‌هایی با زاویه دوربین سوم شخص بودیم به طوری که می‌توانستیم لباس شخصی‌سازی شده کارکتر V را نیز در بازی مشاهده کنیم. اما با این حال به نظر می‌رسد که برخی چیزها مانند زاویه دوربین بازی تغییر کرده است و کات‌سین‌های بازی Cyberpunk 2077 از زاویه دوربین اول شخص پخش خواهند شد.

یکی از طرفداران و کاربران توییتر، در صفحه رسمی Cyberpunk 2077 این سوال را مطرح کرده که کات‌سین‌های بازی نیز اول شخص خواهند بود یا خیر. استودیو سی‌دی پراجکت رد به وضوح این موضوع را تایید کرد که کات‌سین‌های بازی هم اول شخص خواهند بود.

در نمایشی که از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 منتشر شد، برای لحظاتی دیدیم که بازیکن در حال تجربه رانندگی در بازی به صورت سوم شخص است و به نظر می‌رسد این امکان در اختیار گیمر قرار خواهد داشت که هر زمان که می‌خواهد در حین رانندگی بازی را به صورت اول شخص یا سوم شخص دنبال کند. این موضوع رسما تایید نشده است و تنها چیزی که می‌دانیم، این است که بازی به طور کلی دارای زاویه دید اول شخص خوادد بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ (۱۶ آپریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های، ایکس‌باکس وان، پلی‌‎استیشن 4، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا منتشر خواهد شد. Cyberpunk 2077 یک بازی جهان‌‌باز در سبک نقش‌آفرینی است و شما کنترل شخصیت V را برعهده خواهید داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا