نظر استریمر معروف Twitch درباره‌ی Cyberpunk 2077 چیست؟

Shroud درباره سایبرپانک می‌گوید

نظر استریمر معروف Twitch راجب Cyberpunk 2077 چیست؟

پس از چندین سال و تاخیرهای بی‌شمار، اکنون بیش از هر زمان دیگری به تجربه Cyberpunk 2077 نزدیک شده‌ایم. در حال حاضر گمانه زنی‌های زیادی در مورد این بازی نقش آفرینی وجود دارد و به نظر می‌رسد Michael “Shroud” Grzesiek، استریمر معروف Twitch، دیدگاه منحصر به فردی نسبت به آن دارد.

در جریان استریم اخیر Shroud، از او خواسته شد تا میزان هیجان خود را برای عرضه بازی Cyberpunk 2077 ابراز کند. او دلیل بسیار مشخصی را بیان کرد که چرا مشتاقانه منتظر این عنوان است.

در استریم از او پرسیده شد که چرا و به چه اندازه درباره سایبرپانک هیجان زده هستید؟ Shroud در پاسخ به این سوال می‌گوید:

قطعا بسیار هیجان زده‌ام. می‌دانید، من میخواهم ببینم که تعریف آن‌ها از نسل بعدی چیست! این چیزی است که من برای آن مشتاقم. بله، مطمئنا این بازی عالی خواهد بود. اما من می‌خواهم بدانم آیا CD Projekt Red واقعا انقلابی برای نسل بعدی ایجاد می‌کند یا خیر. خواهیم دید. این همان چیزی است که منتظرش هستم.

این استدلال کاملا منطقی است و مطمئنا نظری است که اکثر علاقه مندان به بازی‌های ویدیویی در آن مشترک هستند. در طی چندین سال معرفی بازی‌های نسل بعدی، قطعا عناصر و جزئیاتی وجود داشته است که به نظر می‌رسید می‌توانستند از نهایت پتانسیل کنسول‌های جدید پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس ایکس/اس استفاده کنند. چیزی که در عناوین نسل بعدی که تا کنون منتشر شده‌اند، به میزان مورد انتظار، مشهود نبوده است. بنابراین باید دید که آیا سایبرپانک این انتظارات را برآورده می‌کند و آغاز کننده انقلابی در نسل بعدی بازی‌های ویدیویی خواهد بود یا خیر؟ این بازی همچنین از انتقال سیو بین نسلی پشتیبانی خواهد کرد که مطمئنا برای کسانی که هنوز منتظرند تا صاحب کنسول‌های نسل بعدی شوند، امیدوار کننده خواهد بود.

باری Cyberpunk 2077 قرار است در تاریخ ۱۰ دسامبر (مصادف با ۲۰ آذر ماه) برای پلتفرهای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ایکس / اس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی در سراسر جهان منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا