تعدادی از کاراکترها و مناطق بازی Cyberpunk 2077 معرفی شدند

واتسون؛ منطقه‌ی فراموش شده

بازی Cyberpunk 2077

استودیوی سی‌دی پراجکت (CD Projekt Red) از برخی جزئیات بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 رونمایی کرد.

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077، توسعه‎‌دهندگان آن هر روز اطلاعات جدیدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند و به هیجان طرفداران دامن می‌زنند. اخیرا سی‌دی پراجکت اخباری پیرامون کاراکترهای این بازی و تعدادی از مناطق آن، ارائه کرده است. جودی آلوارز (Judy Alvarez) تکنیسینی معرفی شده که ساکن نایت سیتی محسوب می‌شود که قصد دارد اوضاع را بهتر کند و به همین دلیل به گروه The Mox پیوسته است. اِوِلین پارکر (Evelyn Parker) کاراکتری معرفی شده که هوش و جاه‌ طلبی زیادی دارد. همچنین آقای گلدهند (Mr. Goldhand) و آقای جنکینز (Mr. Jenkins) دو شخصیت مهم این بازی هستند که تصویر آن‌ها در پایین قابل مشاهده است.

سی‌دی پراجکت رد تعدادی از مناطق موجود در نایت سیتی را به طرفداران بازی Cyberpunk 2077 معرفی کرده که شامل بخش‌های مختلفی از این شهر جذاب می‌شوند. عکس‌هایی که این استودیو از نایت سیتی منتشر کرده، جذابیت این منظقه و بخش مرکزی شهر را نشان می‌دهد. Westbrook یکی از مناطقی شمرده می‌شود که به‌ گفته‌ی سی‌دی پراجکت رد نه تنها برای زندگی مناسب است، بلکه تفریحات زیادی در آن وجود دارد. Watson هم قسمتی از شهر شمرده می‌شود که قبل‌تر رونق زیادی داشته اما حالا به‌ دلیل مشکلات اقتصادی، دیگر شهر پرطرفداری نیست.

واتسون منطقه‌ا‌ی نه چندان چشم‌گیر در نایت سیتی به حساب می‌آید که در سالیان قدیم ساختمان‌های مهم و شرکتی و دفاتر زیادی در آن وجود داشته و به آسمان خراش‌هایش معروف بوده است. مراکز تفریحی زیادی هم در آن دیده می‌شد اما بعد از فاجعه‌ی اقتصادی پیش‌ آمده، این منطقه رونق خود را از دست داد.

لازم به ذکر است که اخیرا استودیوی سی‌دی پراجکت رِد در حساب رسمی توییتر بازی Cyberpunk 2077 پستی منتشر کرده و از ارتقای این بازی برای کنسول‌‌های نسل نهم خبر داده است. این خبر به‌ این معنی است که کسانی که این بازی نقش‌آفرینی را برای ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن 4 خریداری کرده‌اند، در صورت خریداری یکی از کنسول‌های نسل بعدی، می‌توانند به صورت رایگان Cyberpunk 2077 را برای کنسول جدید خود ارتقا دهند.

بازی نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا