تماشا کنید: گیم‌پلی جدید Cyberpunk 2077 در ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد

کیفیت را مقایسه کنید

تماشا کنید: گیم‌پلی جدید Cyberpunk 2077 در ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد مهسا سپاهی ۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

توسعه‌دهنده‌ی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی پراجکت، ویدیوی جدیدی منتشر کرده که گیم‌پلی این عنوان را در ایکس‌باکس سری ایکس نشان می‌دهد.

زمان عرضه‌ی یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال نزدیک است و تا کمتر از یک ماه دیگر، عنوان مورد انتظار Cyberpunk 2077 برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، گوگل استادیا، رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار این بازی نقش‌آفرینی، سی‌دی پراجکت ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی آن که از ایکس‌باکس سری ایکس گرفته شده، منتشر کرده است.

توسعه‌دهندگان برای نشان دادن کیفیت چشمگیر Cyberpunk 2077 روی نسل نهم، دو گیم‌پلی از این عنوان روی ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان ایکس منتشر کرده‌اند تا مخاطبین تفاوت کیفیت را احساس کنند. این ویدیو در روز سه‌شنبه منتشر شده و محتوای آن حدود ۱۰ دقیقه است. این گیم‌پلی بخش‌هایی از مبارزات، رانندگی و تعامل شخصیت‌ها را نشان می‌دهد. در طول این گیم‌پلی، در گوشه سمت چپ تصویر پلتفرم مورد نظر مشخص شده تا تفاوت میان سیستم‌ها را متوجه شوید.

جالب است بدانید نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 سایبرپانک 2077 دارای دو دیسک بلوری خواهد بود. همچنین، کاربران این کنسول نسل هشتم سونی، به فضایی در حدود ۷۰ گیگابایت نیاز دارند تا این عنوان سی‌دی پراجکت را بازی کنند. از سوی دیگر، سیستم شخصی‌سازی پیشرفته‌ی این بازی مورد انتظار، توجه همه را جلب کرده و انتظارها را بالا برده است. این سیستم به قدری پیشرفته است که کاربران می‌توانند رنگ پوست، رنگ چشم، حالت بینی، مدل فک و حتی میزان پر بودن ریش را آن‌طور که می‌خواهند انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077 قرار بود در تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) به بازار بیاید اما علاقه‌مندان اکنون باید تا تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) منتظر بمانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا