گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 روی پلی‌استیشن 4 پرو و پلی‌استیشن 5 منتشر شد

تنها نمایی از این بازی سایبرپانکی

توسعه‌دهندگان بازی Cyberpunk 2077، استودیوی سی‌دی‌ پراجت رد، گیم‌پلی این عنوان را روی پلی‌استیشن 4 پرو و پلی‌استیشن 5 منتشر کردند.

مدت زیادی تا انتشار سایبرپانک 2077 باقی نمانده و به تازگی ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی آن منتشر شده است. این گیم‌پلی از تجربه‌ی بازیکن روی پلی‌استیشن 4 پرو و پلی‌استیشن 5 به‌دست آمده و به لطف آن می‌توانیم شاهد کیفیت این بازی روی کنسول نسل نهمی سونی باشیم. در این ویدیوی جدید شاهد انتخاب مسیر داستانی Nomad Life Path برای کاراکتر V هستیم و بخش‌های مختلفی از ابتدای بازی به ‌نمایش گذاشته شده است. با تماشای این ویدیو، طرفداران می‌توانند به تفاوت کیفیت نسل هشتم و نسل نهم پی ببرند.

اگرچه ویدیوی منتشر شده تنها ابتدای بازی مورد انتظار سایبرپانک 2077 را نشان می‌دهد، اما CD Projekt Red اعلام کرده این تنها بخش کوچکی از تجربه‌ی کاربران به حساب می‌آید. در واقع، همه‌ی ما می‌دانیم محتوای Cyberpunk 2077 قرار است نمای جدیدی از گیم‌پلی و جزئیات شخصی‌سازی را به صنعت ویدیو گیم اضافه کند.

جالب است بدانید به‌نظر می‌رسد بازی Cyberpunk 2077 بیش‌تر از ۱۷۵ ساعت زمان می‌برد تا به‌طور کامل به پایان برسد. یکی از QA تسترهای سی‌دی پراجکت که مشغول تجربه‌ی بازی‌ بوده، بعد از ۱۷۵ ساعت هنوز سایبرپانک 2077 را به پایان نرسانده است. البته، لازم به ذکر است که کسانی که بخواهند فقط بخش داستان بازی را تجربه کنند، می‌توانند در زمان کمتری آن را به پایان برسانند.

بازی مورد انتظار و نقش‌آفرینی سایبرپانک 2077 قرار است در تاریخ ۲۰ آذر ماه امسال (مصادف با ۱۰ دسامبر سال جاری میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شود و طرفداران ژانر سایبرپانک می‌توانند از تجربه‌ی این اثر سی‌دی پراجکت رد لذت ببرند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد سیستم مورد نیاز بازی سایبرپانک 2077 بیشتر بدانید، مطلب مرتبط به آن در سایت سرگرمی منتشر شده و می‌توانید آن را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا