بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های نسل بعد به‌صورت رایگان ارتقا پیدا می‌کند

سی‌دی پراجکت رِد فکر همه‌چیز را کرده است

بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های نسل بعد به‌صورت رایگان ارتقا پیدا می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Cyberpunk 2077

استودیوی سی‌دی پراجکت رِد (CD Projekt Red) می‌گوید بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول‌های نسل بعدی به صورت رایگان ارتقا داده می‌شود.

با نزدیک شدن به عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی، عده‌ی زیادی نگران این مسئله هستند که در صورت خریداری بازی‌های موردعلاقه‌ی خود برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4، این بازی‌ها در ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 چگونه در دسترس قرار می‌گیرند و از لحاظ کیفی به کنسول‌های نسل بعد ارتقا پیدا می‌کنند یا خیر. سایبرپانک 2077 یک بازی میان نسلی محسوب می‌شود که توسعه‌دهندگان آن قصد دارند علاوه‌بر کنسول‌های نسل فعلی، آن‌ را برای ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم منتشر کنند.

اخیرا استودیوی سی‌دی پراجکت رِد در حساب رسمی توییتر بازی Cyberpunk 2077 پستی منتشر کرده و از ارتقای این بازی برای کنسول‌‌های نسل نهم خبر داده است. این خبر به‌ این معنی است که کسانی که این بازی نقش‌آفرینی را برای ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن 4 خریداری کرده‌اند، درصورت خریداری یکی از کنسول‌های نسل بعدی، می‌توانند به صورت رایگان Cyberpunk 2077 را برای کنسول جدید خود ارتقا دهند. خبر خوب دیگر آن است که این قابلیت از تاریخ انتشار بازی در دسترس قرار دارد. همچنین، یکی از کاربران در توییتر از سی‌دی پراجکت پرسیده این قابلیت برای کسانی که نسخه‎ی فیزیکی را خریداری کرده‌اند کاربرد دارد یا خیر. استودیوی سازنده در پاسخ به این سوال گفته ارتقای رایگان Cyberpunk 2077 هم برای نسخه‌ی دیجیتال و هم برای نسخه‌ی فیزیکی آن در دسترس قرار خواهد گرفت.

سی‌دی پراجکت رد اخیرا بیانیه‌ای را از طریق توییتر منتشر و اعلام کرد که تاریخ انتشار سایبرپانک 2077 به ۲۹ آبان (مصادف با ۱۹ نوامبر) موکول شده است. این بازی اکشن نقش‌آفرینی قرار بود در تاریخ ۲۷ شهریور (مصادف با ۱۷ سپتامبر) برای پلتفرم‌های هدف عرضه شود. در واقع علاقه‌مندان مجبور هستند حدودا دو ماه بیشتر برای تجربه‌ی این بازی جذاب منتظر بمانند. سازندگان در بیانیه‌ی خود تاکید کردند روند ساخت از لحاظ محتوا و گیم‌پلی به اتمام رسیده اما برای رفع باگ‌ها و همچنین ایجاد تعادل بین مکانیک‌ها به زمان بیشتری نیاز دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا