تریلر جدید بازی Cyberpunk 2077 مراحل ابتدایی بازی را نمایش می‌دهد

با یکی از صمیمی‌ترین دوستان V آشنا شوید

شب گذشته و طی رویداد زنده‌ی Night City Wire، تریلر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 به نمایش درآمد که بیشتر قسمت‌های آن، به دقایق آغازین بازی تعلق دارد.

طی این لایو استریم شاهد نمایش‌های زیادی از گیم‌پلی و قسمت‌های مختلف بازی بودیم. این در حالی بود که نزدیک به یک سال، شاهد نمایش خاصی از این بازی نبودیم از همین رو طرفداران سایبرپانک 2077 عطش خاصی برای دیدن نمایش جدیدی از این بازی داشتند.

رویداد نایت سیتی وایر، پاسخ خوبی به این خواسته‌ی طرفداران بود؛ آن هم در حالی که چندی پیش تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 یک بار دیگر تاخیر خورد و عرضه‌ی این بازی از ماه سپتامبر به ماه نوامبر موکول شد.

با این حال، با توجه به کارنامه‌ی شرکت لهستانی CD Projekt Red، باید اطمینان داشته باشیم که تعلل در انتشار سایبرپانک 2077، قطعا به نفع این بازی خواهد بود؛ سازنده‌های این بازی هم دلیل تاخیر در عرضه را رفع برخی از باگ‌ها و همچنین ایجاد تعادل در بخش‌های مختلف اعلام کردند.

همان طور که اشاره شد، در رویداد شب گذشته شاهد نزدیک به ۲۰ دقیقه از گیم‌پلی بازی بودیم که بعد از آن، تریلر جذابی که از همین نمایش برگرفته شده، در فضای مجازی منتشر شد که می‌توانید این تریلر جدید Cyberpunk 2077 را در بالای همین صفحه مشاهده کنید.

به گفته‌ی سازندگان، این تریلر شاهد بخش‌هایی از لحظات ابتدایی بازی می‌شود و طی آن با یکی از صمیمی‌ترین دوستان شخصیت اصلی بازی آشنا می‌شویم. همچنین، ویژگی‌های بصری و طراحی اتمسفر سایبرپانکی، از دیگر جذابیت‌های این نمایش به شمار می‌رود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین در تاریخ نامشخصی این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی سی‌دی پراجکت، اگر این بازی را برای کنسول‌های نسل هشتمی خریداری کنید، می‌توانید به صورت رایگان نسخه‌ی ارتقا یافته برای یکی از کنسول‌های نسل نهم سونی یا مایکروسافت را به رایگان دریافت کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا