1%
  • 0/10

جزئیاتی از حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 فاش شد

حالت چند نفره پرفروش‌ترین بازی RPG چگونه است؟

جزئیاتی از حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 فاش شد ۰ ۲۴ دی ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077

پس از ۸ سال انتظار بالاخره بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد اما به دلیل اشکالات فراوان نتوانست رضایت همه‌ی علاقه‌مندان و کارشناسان را به خود جلب کند.

اکنون شرکت سازنده این بازی، یعنی CD Projekt Red در حال کار روی آپدیت‌هایی برای این بازی است. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با این بازی مطلب نقد و بررسی بازی Cyberpunk 2077 را مطالعه کنید. در کنار رفع اشکالات بازی، توسعه‌دهندگان قصد دارند که این بازی را گسترش دهند و اکنون اولین جزئیات از حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 فاش شده است. این اطلاعات به این مطلب اشاره می‌کند که CD Projekt Red درحال‌توسعه قسمت چند نفره بازی برای کنسول‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X و Xbox Series S و همچنین رایانه‌های شخصی و Google Stadia منتشر خواهد شد.

بر اساس اطلاعات منتشرشده، توسعه‌دهندگان بر روی دو حالت Heist و Deathmatch برای بخش چند نفره بازی کار می‌کنند اما متأسفانه جزئیاتی بیشتر از این دو حالت منتشر نشده است.

همچنین در ادامه این نشت اطلاعاتی گفته‌شده که ممکن است برای حالت چند نفره از اتصال بازیکن به بازیکن استفاده کنند. البته بسیاری این روش را اشتباه می‌دانند و سرورهای اختصاصی بهترین و استانداردترین روش برای اجرای حالت چند نفره در بازی‌ها است هرچند ممکن است روش اتصال بازیکن به بازیکن نیز قابل‌استفاده باشد.

در اینجا اطلاعات فاش شده از منبع ناشناس به پایان می‌رسد. بسیاری از اطلاعاتی که به این شیوه منتشر می‌شوند، می‌توانند گمراه‌کننده و اشتباه باشند. حالا باید منتظر واکنش CD Projekt Red در خصوص این اطلاعات فاش شده بود. تا این لحظه این کمپانی لهستانی هیچ واکنشی دراین‌باره نشان نداده است.

چندی قبل گفته شده بود که حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۲ فروردین سال ۱۴۰۰ (۱ آپریل ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد اما پس از مشاهده مشکلات فراوان حالت تک نفره بازی، این تاریخ برای مدت نامعلومی به تعویق افتاد تا تیم توسعه‌دهنده بتواند بیشترین تمرکز خود را به بهبود تجربه قسمت تک نفره بازی معطوف کند. تنها چیزی که اکنون می‌توان با اطمینان در خصوص آن صحبت کرد این است که CD Projekt Red قول داده است که حالت چند نفره بازی Cyberpunk 2077 چیزی فراتر از یک مود و حالت باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments