برداشتن همزمان دو سلاح در Cyberpunk 2077 امکان‌پذیر نخواهد بود

آیتم‌های تبلیغاتی را جدی نگیرید!

برداشتن همزمان دو سلاح در Cyberpunk 2077 امکان‌پذیر نخواهد بود سورنا رضایی ۰ ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
استفاده‌ی همزمان از دو سلاح در Cyberpunk 2077

مارسین مومو مدیر روابط عمومی استودیوی سی‌دی پراجکت رد با انتشار یک توییت اعلام کرد برداشتن همزمان دو سلاح در Cyberpunk 2077 امکانپذیر نخواهد بود.

استودیوی سی‌دی پراجکت رد در جریان رویداد E3 2019 از نسخه‌ی کالکتر Cyberpunk 2077 رونمایی کرد که شامل آیتم‌های مختلفی می‌شود. یکی از آیتم‌ها، مجسمه‌ی نسخه‌ی مذکر وی است که دو سلاح کلت را در دستان خود گرفته و به سمت هدفی نشان رفته است. اگرچه مکانیک برداشتن همزمان دو سلاح در هیچ کدام از ویدیوهای بازی نشان داده نشد اما انتخاب چنین طراحی ذهن عده‌ای از طرفداران را به خود مشغول کرد. آن‌ها گمان می‌کردند برداشتن همزمان دو سلاح در جریان بازی امکان‌پذیر خواهد بود؛ گمانه‌زنی‌ای که نادرست از آب درآمده است.

چندی پیش یکی از کاربران توییتر با نام Jim, Host of The Spectre پرسید آیا برداشتن همزمان دو سلاح در Cyberpunk 2077 امکانپذیر است یا خیر. مارسین مومو (Marcin Momot) مدیر روابط عمومی سی‌دی پراجکت رد هم در پاسخ نوشت متاسفانه چنین مکانیکی در بازی وجود ندارد. استفاده‌ی همزمان از دو سلاح یک ویژگی قابل‌توجه یا مهم در عناوین اکشن به شمار نمی‌رود اما نبودش در ساخته‌ی جدید سی‌دی پراجکت رد به دو دلیل عجیب است: دلیل اول به طرح انتخاب شده برای مجسمه‌ی نسخه‌ی کالکتر مربوط می‌شود. سازندگان نباید از طرحی استفاده می‌کردند که باعث گمراهی طرفداران ‌شود؛ دلیل دوم و پایانی هم با شخصیت‌های غیرقابل‌کنترل مرتبط است. برخی از آن‌ها می‌توانند از دو سلاح به صورت همزمان استفاده کنند. برای اثبات این ادعا کافی است نگاهی به تصاویر شخصیت جکی بیاندازید.

اگرچه عرضه‌ی Cyberpunk 2077 با تاخیر مواجه شده اما سی‌دی پراجکت همچنان به روند انتشار اطلاعات از بازی ادامه می‌دهد. این استودیوی لهستانی چندی پیش از منطقه‌ی بدلندز (Badlands) رونمایی کرد که در واقع دشت‌های وسیعی خارج از محدوده‌ی شهری نایت است. در نگاه نخست میزان بالای آلودگی محیطی تنها چیزی است که به چشم می‌خورد اما این منطقه منابع باارزشی را در خود جای داده است؛ منابعی که می‌تواند افراد فرصت طلب را به ثروت بسیاری برساند. نومدها تنها ساکنان بدلندز بوده و تعدادشان هم به هیچ وجه زیاد نیست. سی‌دی پراجکت رد پیش از این مناطق دیگری را هم معرفی کرده بود که برای مثال می‌توان به وست‌بروک اشاره کرد. این منطقه که با نام «محله‌ی ژاپنی‌ها» هم شناخته می‌شود، از لحاظ امکانات و مراکز تفریحی بهترین وضعیت را در مقایسه با دیگر مناطق دارد. در ضمن، اعضای گروه خلافکاری تایگر کلوز در وست‌بروک ساکن هستند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا