احتمال حضور دیگر هنرپیشه‌های هالیوودی در بازی Cyberpunk 2077

داستان بازی ادامه دارد

هنرپیشه های هالیوودی در بازی Cyberpunk 2077

آن‌طور که به نظر می‌رسد، استودیوی سی دی پراجکت برای روایت داستان بازی Cyberpunk 2077 از دیگر هنرپیشه های هالیوودی استفاده می‌کند. 

چند سالی است که حضور هنرپیشه‌های هالیوودی در صنعت بازی‌ها پررنگ‌تر شده و بسیاری از افراد مشهور نقش بسیار کلیدی در شخصیت‌پردازی‌‎های بازی‌ها ایفا می‌کنند. در این میان، استودیو سی دی پراجکت از جمله بازی‌سازهایی است که در بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ از هنرمندهای سرشناسی نظیر کیانو ریووز و ادریس البا استفاده کرده که حسابی مورد استقبال بازیکنان نیز قرار گرفته است.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که سی دی پراجکت کماکان به این رویکرد خود ادامه می‌دهد و چه بسا در صورت روایت داستان جدید برای بازی، از دیگر هنرپیشه‌های هالیوودی استفاده خواهد کرد. مادا زیک، نویسنده ارشد بازی Cyberpunk 2077 به تازگی در گفت‌وگویی خاطرنشان کرده که اگر از نظر داستان توجیه منقطی برای بازی وجود داشته باشد، این استودیو از هنرپیشه‌های مطرح برای نقش‌آفرینی در بازی بهره خواهد گرفت.

مادا زیک معتقد است که هدف اصلی استفاده از هنرپیشه‌ها در صنعت بازی‌ها، غرق شدن بازیکن در نقش آن شخصیت است تا بازی بیش از همیشه با گیمر ارتباط برقرار کند. همچنین، این مورد باعث شده تا طرفدارهای آن بازیگر نیز نسبت به تجربه بازی ترغیب شوند. او در این زمینه توضیح می‌دهد:

تا زمانی که هنرپیشه‌های با استعداد هالیوودی بتوانند داستان ما را آن‌طور که در نظر داریم، روایت کنند و افراد جدیدی را از طرفداران خود به بازی‌های ما علاقه‌مند کنند، بدون شک ما با آن‌ها همکاری خواهیم کرد. یکی از مهم‌ترین موارد این است که هنرپیشه بتواند نقش خود را به گونه‌ای ایفا کند که بازیکن در دنیای بازی غوطه‌ور شده و تا حد امکان با آن شخصیت ارتباط برقرار کند.

به لطف حضور دو بازیگر مزبور، Cyberpunk 2077 تا به امروز توانسته عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش بگذارد. بر این اساس، چندان دور از انتظار نیست که در صورت عرضه محتوای داستانی بیشتر یا حتی ساخت دنباله این مجموعه، شاهد نقش آفرینی دیگر هنرپیشه های هالیوودی در این بازی باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا