طول روزها در Cyberpunk 2077 تقریبا دو برابر Witcher 3 است

هر روز در سایبرپانک 2077 نزدیک به سه ساعت به طول خواهد کشید

طول روز در Cyberpunk 2077 تقریبا دو برابر Witcher 3 است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از عنوان موردانتظار Cyberpunk 2077 به نظر می‌رسد روز‌ها به طرز قابل توجهی طولانی‌تر از آنچه در Witcher 3 شاهدش بودیم، باشند.

چند روز پیش بود که طی رویداد آنلاین Night City Wire، تریلر ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد. این تریلر ضمن نمایش محیط‌های مختلف و طراحی اتمسفر سایپربانکی، بخش‌هایی از لحظات ابتدایی بازی، جزئیات سیستم مبارزات، سیستم شخصی سازی و چگونگی انجام ماموریت‌ها را به نمایش گذاشت.

حال یکی از طرفدارن خوش ذوق بازی در reddit، با بررسی این تریلر، به محاسبه طول چرخه روز پرداخته است؛ طبق محاسبات وی هر روز در بازی سایبرپانک 2077، نزدیک به سه ساعت طول خواهد کشید. برای مقایسه، این میزان در بازی Witcher 3، نزدیک به ۱ ساعت و ۳۶ دقیقه و برای Red Dead Redemption 2 حدود ۴۸ دقیقه است.

از دیگر خبرهای مرتبط با بازی می‌توان به ساخت انیمه‌ای سریالی از بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با نام Cyberpunk: Edgerunners اشاره کرد؛ این انیمه سریالی، تنها ۱۰ قسمت دارد و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

در آخر، بازی نقش‌آفرینی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۹ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. طبق اعلام CD Projekt Red، در صورت خرید سایبرپانک 2077 برای یکی از کنسول‌های ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن 4، می‌توان بازی را به رایگان برای کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت یا سونی ارتقا داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا