دو هنرپیشه‌ی Detroit: Become Human به تیم بازیگری Cyberpunk 2077 پیوستند

جمعی که هر روز کامل‎تر می‌‌شود

تیم بازیگری Cyberpunk 2077

برایان دکارت با انتشار یک متن در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، حضور خودش و آملیا رز بلر را در تیم بازیگری Cyberpunk 2077 علنی کرد.

عوامل مختلفی دست به دست هم داده‌اند تا Cyberpunk 2077 در لیست انتظار بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی قرار بگیرد. یکی از این عوامل، حضور نام‌های شناخته‌شده در تیم بازیگری است. در جریان پنل مایکروسافت در E3 2019 تایید شد کیانو ریوز (Keanu Reeves) در جدیدترین محصول سی‌دی پراجکت حاضر است. به بیان دقیق‌تر، از ظاهر این بازیگر محبوب برای خلق شخصیتی به نام جانی سیلورهند استفاده شد. ریوز همچنین وظیفه‌ی صداپیشگی و ضبط انمیشن‌های موشن کپچر او را بر عهده داشت. ماجرا به همین یک مورد ختم نمی‌شود و اخیرا مشخص شد گرایمز (Grimes) موسیقیدان مشهور کانادایی و آلانا پیریس (Alanah Pearce) اینفلوئنسر حوزه‌ی گیم هم در تیم بازیگری حضور دارند.

برایان دکارت (Bryan Dechart) اخیرا متنی را در حساب توییتری‌اش منتشر کرد که حضور او و آملیا رز بلر (Amelia Rose Blaire) را در تیم بازیگری Cyberpunk 2077 تایید می‌کند. او همچنین تصویری را به اشتراک گذاشت که شخصیت‌های آن‌ها داخل بازی را به نمایش می‌گذارد. بلر نقش یک شخصیت مونث را ایفا می‌کند که در حال حاضر اطلاعاتی درباره‌اش نداریم. دکارت هم وظیفه‌ی صداگذاری یک دستگاه فروش خودکار را بر عهده دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، این دستگاه فروش دارای هوش مصنوعی بوده و قادر به برقراری ارتباط با انسان‌ها است. دکارت در ادامه‌ی توییت خود نوشت پس از عرضه‌ی بازی، روزهای یکشنبه به استریم آن خواهند پرداخت. او همچنین از سی‌دی پراجکت رد بابت این همکاری تشکر کرد.

با گذشت مدت کوتاهی از انتشار متن، تعدادی از کارمندان سی‌دی پراجکت رد آن را کوت کرده و اطلاعات جالبی را درباره‌ی حضور برایان دکارت و آملیا رز بلر در Cyberpunk 2077 به اشتراک گذاشتند. طبق گفته‌ی رادک گرابوفسکی (Radek Grabowski)، این زوج جوان در جریان رویداد E3 2018 به غرفه‌ی بازی آمدند. همین اقدام به ظاهر کوچک باعث شکل گرفتن یک ارتباط میان مدیران استودیو و آن‌ها شد. فیلیپ وبر (Philipp Weber) دیگر کارمندی است که به توییت دکارت واکنش نشان داد. با توجه به گفته‌های او، اگر کاربری قصد ملاقات با شخصیت‌های این دو بازیگر را دارد، باید مراحل فرعی را انجام بدهد. او همچنین گفت مرحله‌ی فرعی‌ای که دکارت و بلر در آن حضور دارند از موارد محبوب سازندگان به شمار می‌رود.

Cyberpunk 2077، نخستین تجربه‌ی برایان دکارت و آملیا رز بلر در حوزه‌ی ویدیو گیم نیست. دکارت طی سال‌های گذشته در Mafia III و Detroit: Become Human حضور داشته است. بلر از شرایط نسبتا مشابهی برخوردار بوده و در پرونده‌اش نام‌های Quantum Break و Detroit: Become Human دیده می‌شوند. دکارت چندان در حوزه‌ی فیلم و سریال فعال نیست اما بلر هر از چند گاهی در آثار کوتاه یا تلویزیونی نقش‌آفرینی می‌کند. از آثار شاخص او می‌توان سریال‌های True Blood و Scream را نام برد. در انتها، جدیدترین محصول سی‌دی پراجکت رد از تاریخ ۲۹ آبان (مصادف با نوزدهم نوامبر) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا