اولین تریلر سریال Cursed با نقش‌آفرینی کاترین لنگفورد منتشر شد

تلاش‌های نتفلیکس برای پر کردن جای Gamre of Thrones ادامه دارد

سرویس اشتراکی نتفلیکس اخیرا اولین تریلر سریال Cursed را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این محصول، کاترین لنگفورد را در نقش اصلی خود دارد.

فرانک میلر (Frank Miller) که به واسطه‌ی خلق کمیک بوک‌های مختلفی از جمله Sin City ،Batman: Year One و The Dark Knight Returns به نامی مشهور در میان طرفداران این حوزه تبدیل شده، اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی از اثر مشترک خود با تام ویلر (Tom Wheeler) تحت عنوان Cursed رونمایی کرد. حدودا یک هفته از انتشار این خبر در فضای مجازی می‌گذشت که نتفلیکس ساخت یک اثر اقتباسی از آن رمان را در دستور کار خود قرار داد. میلر و ویلر هم به عنوان شورانر به تیم تولید اضافه شدند. این اثر را می‌توان برداشتی متفاوت از افسانه‌ی شمشیر اکس‌کالیبور و شاه آرتور دانست.

قصه‌ی شمشیر افسانه‌ای این بار از دیدگاه نیموئه روایت می‌شود؛ دختری جوان که قابلیت کنترل جادو را در اختیار داشته و نهایتا قرار است به بانوی دریاچه تبدیل شود. نیموئه قبل از مرگ مادرش به او قول می‌دهد تا یک شمشیر را به مرلین برساند. شخصیت اصلی داستان در جریان ماموریتش برای یافتن مرلین به نمادی برای مقابله با شوالیه‌های سرخ و شاه اوتر تبدیل شده و همچنین طی اتفاقی با آرتور ملاقات می‌کند. از بازیگران در سریال می‌توان به کاترین لنگفورد (Katherine Langford) در نقش نیموئه اشاره کرد که برای دومین بار نتفلیکس همکاری می‌کند. او قبلا در ساخت Thirteen Reasons Why با این سرویس اشتراکی همکاری کرده بود.

نتفلیکس اخیرا اولین تریلر سریال Cursed از طریق کانال خود در یوتیوب منتشر کرد. این ویدیوی تبلیغاتی بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی را شامل می‌شود. در ابتدا با شوالیه‌های سرخ ملاقات می‌کنیم که بنا به دلایلی یک جنگ خونین راه انداخته‌اند. سپس نحوه‌ی آغاز ماموریت نیموئه برای رساندن شمشیر افسانه‌ای به مرلین و همچنین ملاقات او با آرتور به تصویر کشیده می‌شود. بعد از این دو مورد، شاهد صحنه‌های اکشن و پر زد و خورد هستیم. در این بین، کیفیت نه چندان راضی کننده‌ی برخی جلوه‌های ویژه ممکن است باعث دلسردی عده‌ای از مخاطبان شود. با این حال، می‌توان امیدوار بود که فیلمنامه، کارگردانی و دیگر بخش‌ها بتوانند ضعف‌های این بخش را جبران کنند.

Cursed را می‌توان دومین تلاش نتفلیکس برای پر کردن جای خالی Game of Thrones در حوزه‌ی سریال‌های تلویزیونی لقب داد. این سرویس اشتراکی اواخر سال گذشته‌ی میلادی فصل اول The Witcher را به صورت کامل منتشر کرده بود که در دسته‌ی سریال‌های تخیلی قرار می‌گیرد. اگرچه مشترکان نتفلیکس از کیفیت کلی راضی بودند اما جلوه‌های ویژه و همچنین فیلمنامه‌ی سردرگم کننده باعث شده بود تا منتقدان نظر چندان مثبتی به اقتباس سریالی ویچر نداشته باشند. از همین رو، بازی تاج و تخت همچنان بهترین اثری به حساب می‌آید که در این ژانر ساخته شده است.

فصل اول Cursed دارای ۱۰ قسمت خواهد بود و در تاریخ ۲۷ تیر (مصادف با ۱۷ جولای) به صورت کامل از نتفلیکس منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا