#مهسا_امینی

سه‌گانه‌ی Crysis از طریق سرویس EA Access در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان قرار گرفت

احیای خاطرات، قبل از عرضه‌ی نسخه‌ی ریمستر!

سه‌گانه‌ی Crysis

با اعلام شرکت الکترونیک آرتز، دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان همین الان می‌توانند سه‌گانه‌ی Crysis را از طریق سرویس EA Access دریافت و تجربه کنند.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، رسما اعلام کرد که کاربران کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند از طریق اشتراک EA Access، سه‌گانه‌ی Crysis که شامل بازی‌های Crysis، Crysis 2 و Crysis 3 می‌شود را با استفاده از قابلیت Backwards Compatibility کنسول نسل هشتمی مایکروسافت دانلود و تجربه کنند.

EA Accrss، نام سرویسی است که مجموعه‌ی بزرگی از بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز را در اختیار کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 قرار می‌دهد؛ با این حال، سه‌گانه‌ی Crysis حداقل تا به الان فقط برای دارندگان کنسول نسل هشتمی شرکت مایکروسافت در دسترس خواهد بود. هزینه‌ی اشتراک ماهیانه‌ی EA Access برای کاربران ۵ دلار و هزینه‌ی اشتراک سالانه‌ی آن هم ۳۰ دلار خواهد بود.

چندی پیش، استودیو کرای‌تک (Crytek) به صورت رسمی از ریمستر بازی Crysis رونمایی کرد. با اعلام این استودیو، ریمستر نسخه‌ی اول مجموعه‌ی «کرایسیس» در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰، برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این بازی، اولین عنوان از سری Crysis خواهد بود که روی یکی از کنسول‌های شرکت نینتندو (Nintendo) عرضه خواهد شد.

بازی Crysis، برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ برای کنسول‌های ایکس‌باکس 360، پلی‌استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی‌سی منتشر شد. این بازی، در زمان خودش به عنوان یکی از قوی‌ترین آثار از حیث فنی به شمار می‌رفت و با ارائه‌ی گرافیکی چشم نواز همراه با گیم‌پلی دلچسب، نظر مثبت طرفداران را به خود جلب کند. حالا کاربران کنسول ایکس‌باکس وان می‌توانند قبل از تجربه‌ی نسخه‌ی ریمستر بازی، خاطرات خود را بار دیگر با این مجموعه زنده کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا