برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی جدید Crash Bandicoot در دست ساخت قرار گرفته است

چرخیدن باندیکوت دوست‌داشتنی ادامه دارد

بازی جدید Crash Bandicoot در دست ساخت قرار گرفته است ۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Crash Bandicoot

چنان که به نظر می‌رسد، پروژه ساخت بازی جدید Crash Bandicoot توسط اکتیویژن (Activision) مدتی است که شروع شده و طولی نمی‌کشد تا ما دوباره شاهد بازگشت روباه نارنجی محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی، با ماجرایی تازه باشیم.

بازگشت به سری اصلی بازی‌های Crash Bandicoot با ساخت عنوان چهارم، چیزی بود که خیلی از کاربران و طرفداران سری کرش را متعجب و در عین حال خوشحال کرده بود. چراکه تا پیش از معرفی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در سال گذشته، عناوین مختلفی در سری عرضه شده بودند که همگی با نام‌های مختلف و داستان‌هایی متفاوت برای کنسول پلی استیشن 2 منتشر شده بودند. اما حال یک دنباله مستقیم بر سه‌گانه اصلی ساخته شده و همین کار باعث شده تا کاربران بسیاری از همان سال گذشته و با وجود موفقیت عنوان چهارم، به فکر Crash Bandicoot 5 باشند!

خبر ساخت بازی جدید Crash Bandicoot را خود کرش منتشر کرده است

اسکات وایت (Scott Whyte) کسی است که در سال ۲۰۲۰ صدایپشگی شخصیت کرش باندیکوت را انجام داده بود. با این حال جالب است بدانید که او در صفحه اینستاگرام خود اخیرا ویدیو کوتاهی را منتشر کرده که در کنار لکس لنگ (Lex Lang) در حال رفتن به استودیو ضبط صدا هستند. لنگ وظیفه صداپیشگی شخصیت دکتر نئو کورتکس (Neo Cortex) را در سری بر عهده داشته و دیده شدنش در کنار صداپیشه کرش، معنی و مفهومی دیگری به جز ساخت یک بازی جدید Crash Bandicoot ندارد!

همچنین خود این بازیگر در ویدیو اظهار می‌کند که «این پروژه ارتباطی را با کرش باندیکوت ندارد؛ یا شاید هم دارد؟». با این وجود ساختن یک عنوان جدید در سری کرش، در حال حاضر یک امر تقریبا امکان ناپذیر است. چراکه استودیو Toys For Bob (که سال گذشته عنوان چهارم را ساخته بود) در حال حاضر به طراحی بخش‌های مختلف Call of Duty: Warzone کمک می‌کند و احتمالا در سال آینده باید شاهد انتشار اخبار رسمی بیشتر، درباره Crash Bandicoot 5 باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments