حالت‌های چندنفره‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و توضیحاتشان لو رفتند

خبری از لیدربرد نیست

حالت‌های چندنفره‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

در اثر اشتباه یکی از کارمندان شعبه‌ی اسپانیای وب سایت IGN، حالت‌های چندنفره‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و توضیحاتشان لو رفتند.

کرش بندیکوت یکی از نام‌های پرطرفدار سال‌های نه چندان دور بود اما به مرور زمان از مرکز توجه‌ها خارج شد تا اینکه اکتیویژن با همکاری ویرکاریس ویژن سه نسخه‌ی ابتدایی این فرنچایز را ریمستر و در قالب محصولی تحت عنوان Crash Bandicoot N. Sane Trilogy به بازار فرستاد. این بازی به شدت مورد استقبال قرار گرفت و نه تنها بازخوردهای مثبتی دریافت کرد، بلکه توانست به فروش بالایی دست یابد. اکتیویژن دو سال بعد Crash Team Racing Nitro-Fueled را عرضه کرد و حالا هم نوبت به Crash Bandicoot 4: It’s About Time رسیده تا مسیر موفقیت را ادامه دهد.

چندی پیش مطلبی در شعبه‌ی اسپانیای وب سایت IGN منتشر شد که به حالت‌های چندنفره‌ی Crash Bandicoot 4: It’s About Time می‌پرداخت. ظاهرا این مطلب زودتر از موعد مقرر در دسترس مخاطبان قرار گرفته بود؛ زیرا با گذشت مدت کوتاهی از انتشار حذف شد. با این حال، کاربران موفق شدند در همان بازه‌ی زمانی کوتاه اطلاعات را ذخیره کرده و سپس در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. با توجه به جزئیات موجود، حالت‌های چندنفره‌ی این بازی پلتفرمر به دو حالت Bandicoot Battle یا رقابتی (Competitive) و Pass N. Play یا همکاری (Cooperative) تقسیم می‌شوند که حالت رقابتی خود دو زیرمجموعه دارد.

نخستین حالت رقابتی، Checkpoint Race نام دارد که در آن حداکثر چهار کاربر به رقابت می‌پردازند. هدف اصلی، طی کردن مسیر با حداکثر سرعت و دستیابی به بیشترین تعداد چکپوینت‌ها در مدت زمان مشخص‌شده است. رقبای کاربر به صورت روح در مسیر مسابقه حاضر خواهند بود تا او درک کاملی از وضعیت حریف‌های خود داشته باشد. دومین حالت رقابتی، Crate Combo نامگذاری شده است. در این حالت، کاربر وظیفه دارد بیشترین تعداد جعبه‌ها را شکسته و امتیاز به دست آورد. هر چه تعداد جعبه‌هایی که پشت سر هم شکسته می‌شود بیشتر باشد، میزان امتیاز دریافتی بیشتر خواهد بود.

حالت Pass N. Play هم به حداکثر چهار کاربر اجازه می‌دهد مراحل بخش داستانی را با همکاری یکدیگر پشت سر بگذارند. با توجه به اطلاعات موجود، اینطور نخواهد بود که هر چهار کاربر داخل محیط قرار بگیرند، بلکه تنها یکی از آن‌ها وارد محیط شده و موانع را پشت سر می‌گذارد. اگر خسته شد یا به مانعی برخورد کرد که توانایی عبور از آن را ندارد، قادر خواهد بود جایش را با فردی دیگر عوض کند. دیگر نکته‌ی مهم اینکه بخش چندنفره (رقابتی یا همکاری) هیچ گونه لیدربردی نداشته و امتیازات پس از تبدیل شدن به تجربه پاک خواهند شد. هر چند، احتمال اضافه شدن چنین ویژگی‌ای پس از عرضه‌ی بازی بسیار بالا است.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time حکم یک دنباله‌ی مستقیم را برای Crash Bandicoot: Warped داشته و تلاش‌های کرش بندیکوت و دوستانش برای دستگیری دکتر نئو کورتکس، دکتر ان. تراپی و اوکا-اوکا را نشان می‌دهد. این بازی در تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۲ اکتبر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا